DIRTY DEAD DINOSAURS wydaje nowy singiel „Monica”

Alternatywny post-punk rockowy zespół z Brisbane Dead Dirty Dinosaurs powraca z nowym singlem i pierwszym dla Riot Records, zatytułowanym Monica.

Monica Gaztambides , postać z serialu Money Heist, podbiła serca Dead Dirty Dinosaurs . Inspirująca siłą i życzliwością, ma też imię, którego DDD w jakiś sposób nie mogło pomóc w dopasowaniu do piosenki. To świetna zabawa, a kiedy rzucisz na górę brudnymi gitarami i masywnymi bębnami i zaczniesz krzyczeć o koszmarach, dotrzesz do Moniki, nowego singla z Dead Dirty Dinosaurs.

O DEAD DIRTY DINOSAURS Dead Dirty Dinosaurs to powstające ikony Brisbane. Zgodnie z długą tradycją potężnej muzyki pochodzącej z South East QLD, ci zawzięci trubadurzy wlewają krew, pot i łzy do swojej muzyki, a rezultat sprawi, że będziesz się uśmiechać.

Walka z dzisiejszym niekończącym się strumieniem codziennych nieszczęść i pozostawanie pozytywnym poprzez wszystkie piosenki DDD o miłości, życiu, wątpliwie śmiercionośnych karierach i przebiegłym spojrzeniu na nasze dzikie otoczenie, wszystko pulsuje energią „nocnego wyjścia”, której wszyscy teraz pragniemy.

Trzech melomanów jurajskich, którzy spotkali się na śnieżnych polach Europy, ale ostatecznie połączyło ich tutaj siła, której nie można zignorować.

Zamiłowanie do alt rocka, punka, post punka i post rocka z lat 90-tych w połączeniu z potrzebą pozostawienia śladu w nowej erze w ich życiu wyznaczyło ich na ścieżkę z jednym celem: zdobyć wsparcie dla Pixies w Brisbane.

Pandemia chwilowo odłożyła to marzenie, ale podpisanie umowy z Golden Robot i Riot Records razem otworzyło zupełnie nową ścieżkę i kto wie, dokąd nas wszystkich zaprowadzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *