London Grammar zapowiada nowy album! Pierwszy singiel już dostępny

London Grammar prezentuje premierowy singiel „Baby It’s You”! To pierwsza zapowiedź nowego albumu, następcy wydanego w 2017 „Truth is A Beautiful Thing”. Brytyjskie trio wraca do gry ze zmienionym układem sił w zespole.

„Baby It’s You” to znajome brzmienie London Grammar, zaprezentowane tu z jeszcze większą śmiałością oraz bujną paletą barw. Rytmiczny singiel powstał we współpracy z uznanym producentem muzyki elektronicznej, George’em FitzGeraldem, a wokal Hannah jak zwykle jest nie do podrobienia.
Hannah Reid i London Grammar wracają z zupełnie nową energią. To początek czegoś naprawdę znakomitego.
 

London Grammar tworzą Hannah Reid, Dan Rothman oraz Dot Major. W 2013 debiutowali albumem „If You Wait”, który ma już status podwójnej platyny w UK. W 2017 ukazał się drugi krążek zespołu, „Truth is A Beautiful Thing”, który w Wielkiej Brytanii dotarł do szczytu list sprzedaży. Grupa ma na koncie współpracę z takimi nazwiskami jak Paul Epworth, Flume czy Disclosure, jak również ze słynnym domem mody Dior. Na koncie ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Ivor Novello Award oraz nominacje do BRIT. Od niedawna, w serialu „Normal People” – adaptacji bestsellerowej powieści o tym samym tytule – można usłyszeć ich utwór „Hey Now (Arty Remix)”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *