Zakończył się Ciesz Fanów Festiwal!

Za nami dwa wspaniałe, pełne emocji dni z Ciesz Fanów Festiwal. W sobotę 22 sierpnia Ragnar Olaffson zakończył Ciesz Fanów Festiwal swoim koncertem w Cerkwi w Cieszanowie. Przypomnijmy, jak wyglądała cała impreza.

W tym roku ze względów bezpieczeństwa udział w festiwalu mogło wziąć mniej osób niż zwykle. Na szczęście festiwalowicze mieli możliwość obejrzenia transmisji na żywo z każdego koncertu oraz wydarzeń, które miały miejsce w City NGO. Oglądalność występów była ogromna, ponieważ ilość odbiorców wynosiła ponad 65 tysięcy.

Pierwszy dzień Ciesz Fanów Festiwal zaczął się tuż po północy w lokalnej Cerkwi, gdzie na kameralnej scenie zagrał Henry no Hurry. To był niezwykle emocjonujący i wzruszający koncert. Następnie od rana w City NGO trwały różnorodne wydarzenia, spotkania i warsztaty. Od godziny 17:30 rozpoczęły się koncerty,\ a na scenie pojawiły się takie zespoły jak Garbate Aniołki, WSK, CF 98, GA-GA Zielone Żabki i gwiazda wieczoru Alcoholica. Publiczność bawiła się do samego końca.

Następny dzień był pełen inspirujących spotkań, bowiem w namiocie City NGO zagościli m.in. IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich, Zbigniew Hołdys czy siostra Małgorzata Chmielewska. Kolejne godziny festiwalu to głównie koncerty, gdzie na scenie pojawiły się Rapto Łapto, My Own Abyss, Sztywny Pal Azji, Virgin Snatch i Dziady Kazimierskie.

Jednym z bardziej zaskakujących koncertów był występ młodego zespołu Zakład RLU. Chłopaki nie potrzebowali sceny, aby zagrać, wystarczył im wóz. Publiczność przyjęła kapele gromkimi okrzykami „PUNKS NOT DEAD”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!