„Buntowniczy” The Ride Back – sprawdź nowy singiel

Trójmiejski The Ride Back – mimo epidemii i wakacji – nie próżnuje. Po udanym koncercie w ramach Cieszanów Rock Festiwal, który w tym roku odbył się online, formacja prezentuje właśnie swój najnowszy singiel.

Do singla zatytułowanego buntowniczy powstał teledysk. – Nie zwalniamy tempa – mówi wokalista zespołu, Kamil Wydra. – Bardzo cieszymy się z zakwalifikowania w tym roku do festiwalu w Cieszanowie. Szkoda, że covid pokrzyżował plany organizatorów i impreza musiała odbyć się online, ale podczas naszego występu daliśmy z siebie wszystko, zupełnie jakbyśmy grali pełną publiką. Spotkaliśmy się z doskonałym odbiorem i idąc za ciosem, wydajemy nowy singiel zatytułowany „Buntowniczy” – dodaje muzyk.

The Ride Back, „Buntowniczy”

Występ zespołu przy okazji tegorocznego Cieszanów Rock Festiwal można zobaczyć tutaj:

Poprzednim singlem The Ride Back był wydany w kwietniu bieżącego roku „Hey, Baby!”

The Ride Back, „Hey, Baby!”

Na Spotify można sprawdzić inną nowość The Ride Back, utwór „Queue”: https://open.spotify.com/track/0Zq5v2znjPiWz03kERBNXI?si=1HcIhv2ORfSl6oK92amAjQ

 

Korzenie The Ride Back sięgają 2017 roku. Formacja, która zaczynała jako akustyczno-bluesowe trio ewoluowała przez lata, by dziś stać się pełnokrwistym, rockowym kwintetem. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!