Thin Lizzy: boks „Rock Legends” na 50-lecie zespołu

Aby odpowiednio uczcić 50-lecie Thin Lizzy, Universal przygotowuje reedycję archiwalnych nagrań jednego z najbardziej szanowanych, sztandarowych  zespołów lat 70. Przedstawiamy szczegóły wydawnictwa „Rock Legends”.

„Rock Legends” w wydaniu Super Deluxe Edition to sześć CD oraz jedno DVD zawierające 99 utworów, w tym 74 niewydane wcześniej. 83 z nich nigdy nie ukazały się na CD lub w wersji cyfrowej. To obowiązkowy zakup dla każdego fana Thin Lizzy! Premiera zaplanowana jest na 23 października.
Za master odpowiada Andy Pearce, a tracklistę skomponował gitarzysta grupy, Scott Gorham oraz ekspert w kwestii Thin Lizzy, Nick Sharp. Poza rarytasami z odkrytych na nowo archiwaliów, boks zawiera również dokument wyprodukowany przez BBC „Bad Reputation” raz legendarny występ z „A Night on the Town” Roda Stewarta z 1976 roku.
 
Całość dopełniają repliki programów trasy koncertowej, 4 printy z projektami legendarnego projektanta okładek zespołu, Jima Fitzpatricka, bardzo poszukiwana przez fanów książka z poezją Phila Lynotta oraz książka z cytatami muzyków zespołu opowiadająca o doświadczeniu grania z Thin Lizzy i Philem Lynottem. W książce znajdziemy także wypowiedzi znanych fanów kultowej formacji: Slasha, Lemmy’ego, Joe Elliota, Geddy’ego Lee, Jamesa Hetfielda, Iana Gillana, Henry’ego Rollinsa, Billy’ego Corgana, Bobby’ego Gillespie, Craiga Finna, Johna McEnroe i Pata Casha.

Pełna tracklista wydawnictwa dostępna tutaj:

https://www.udiscovermusic.com/news/thin-lizzy-rock-legends-box-set/

Thin Lizzy Rock Legends product shot

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!