John Frusciante zapowiada nowy solowy album !

John Frusciante zapowiedział nowy solowy album zatytułowany Maya . Jego pierwsze solowe wydawnictwo od sześciu lat i pierwszy w historii instrumentalny album elektroniczny pod własnym nazwiskiem ukazuje się 23 października nakładem wytwórni Timesig Venetian Snares . Gitarzysta Red Hot Chili Peppers wydał także nową piosenkę z albumu „Amethblowl”.

Album zawiera 9 utworów i jest pod wpływem muzyki breakbeat hardcore i jungle w Wielkiej Brytanii od 1991 do 96 roku, zgodnie z komunikatem prasowym. Jego tytuł jest hołdem dla kota Frusciante, który był jego pupilem przez 15 lat, zanim niedawno zmarł.

„Przez cały rok, zanim zacząłem nagrywać tę płytę, pracowałem w ramach narzuconych sobie ograniczeń i zasad, które maksymalnie utrudniały proces tworzenia muzyki, programowanie ze względu na programowanie” – wyjaśnił Frusciante w oświadczeniu. „Po całym roku postanowiłem ułatwić sobie życie, do tego stopnia, że ​​mogłem regularnie dokończyć utwory, których lubiłem słuchać, jednocześnie kontynuując wiele wypracowanych przez siebie praktyk. Przez cały czas nagrywania Mayi przygotowywałem się do tworzenia każdego utworu bardzo wolno, ale kończyłem je bardzo szybko. Spędzałem tygodnie na robieniu breakbeatów, dopracowywaniu automatu perkusyjnego, robieniu łatek DX7 i tak dalej. Zanim pojawił się pomysł, który wydawał się początkiem utworu, miałem już wiele nowych elementów gotowych do użycia ”.

Lista utworów Maya :

1. Marka E
2. Usbrup Pensul
3. Latanie
4. Wyjaśnienie przyjemności
5. Ślepy cel
6. Sięgnij
7. Amethblowl
8. Zillion
9. Anja Motherless

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *