NAIPIA wydaje nowy singiel „ Tightropes ”

Niedawno wydając przebojowy singiel Lonely, brytyjska Naipia powraca z kolejnym indie pop rockowym klejnotem, nowym singlem Tightropes, który jest teraz wydany przez Golden Robot Records.
Tightropes polega na byciu świadomym swojego punktu centralnego. Dostrzeganie światła i ciemności w sobie i utrzymywanie równowagi dla rozwoju osobistego.

Pochodząca z Brighton i Hove Naipia łączy gatunki indie, rock i pop, pozostawiając słuchaczy uzależniającymi haczykami i melodiami wyrytymi w ich umysłach. Tworzą piosenki o zmarnowanej młodości, rozwoju duszy i ciężkiej lekcji, jakiej się nauczyli. Naipia zabierze Cię w miejsce autorefleksji, jednocześnie rzucając światło na piękno tego, co nadejdzie.

O NAIPII:
Po zatraceniu się w NAPIER na wybrzeżu Nowej Zelandii, autor tekstów George Dewhurst ponownie odnalazł w sobie muzykę i wrócił do domu, aby stworzyć swój najnowszy projekt: Naipia, wraz z perkusistą Mattem Leppenwellem i basistą Harrym Dewhurstem.

Doskonaląc swoje brzmienie w magazynie maszynowym przez ostatnie pół roku, Naipia pojawił się z cichą pewnością siebie, szczycąc się intymnym poprockowym brzmieniem połączonym z ludowymi melodiami wokalnymi, które jednocześnie wydają się wyjątkowe i znajome.

Wokalisty George można znaleźć z przodu sceny, bez butów, w postawie siły, która nalega, abyś czuł każde słowo, które opuszcza jego usta. U jego boku Cousin Harry na basie, który ma naturalny talent do siedzenia w kieszeni z prostymi, melodyjnymi rytmami i Mattem na perkusji, który trzyma zespół razem swoim zwartym i kreatywnym rytmem.

Wraz z osobistymi tekstami w pięknych melodiach i zespołem, który szczyci się swoim napięciem i groove, Naipia sprawi, że tańczysz, uśmiechasz się i masz ochotę na więcej.

https://www.facebook.com/wearenaipia/
https://twitter.com/wearenaipia
https://www.instagram.com/wearenaipia/
https://goldenrobotrecords.com/golden-robot-records/naipia/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *