Vader i Marduk zmieniają plany koncertowe

PANDEMIC MADNESS TOUR 2020
Trasa Vader i Marduk, startuje już we wrześniu! Sytuacja epidemiologiczna w jakiej przyszło nam żyć i pracować jest dużym utrudnieniem dla wszystkich – również dla organizatorów koncertów i całej branży artystycznej. Zostaliśmy zmuszeni do odwołania koncertów w Gdańsku, Łodzi, Lublinie i Krakowie ze względu na zbyt duże ograniczenia związane z pandemią. Udało nam się jednak utrzymać 4 koncerty w Poznaniu, Wrocławiu, Zabrzu i Warszawie. Koncert w Poznaniu odbędzie się 24.09.2020, a nową lokalizacją jest FoodHall (w budynku starego dworca PKP), natomiast koncert w Warszawie został przeniesiony na Letnią Scenę Progresji, w którym będziemy mogli wpuścić więcej osób niż w klubie.
Pamiętajcie, że koncerty będą się odbywały w obowiązującym rygorze sanitarnym!
 
Pandemic Madness Tour 2020
VADER, MARDUK, Ragehammer
24.09. Poznań – FoodHall*
25.09 Wrocław – A2
26.09 Zabrze – CK Wiatrak
27.09 Warszawa – Letnia Scena Progresji**
*koncert organizowany przez Left Hand Sounds
**koncert organizowany przez klub Progresja
Bilety zakupione na koncerty w Gdańsku, Łodzi i Lublinie podlegają zwrotowi lub przebukowaniu na koncert w Poznaniu. Ticketos.pl / Left Hand Sounds poinformuje mailem o procedurze zwrotu/przebukowania.
Zwrotów biletów na koncert w Krakowie należy dokonać w miejscu zakupu. W przypadku kupna przez internet, Eventim wyśle maila z procedurą zwrotu biletu.
Dotychczas zakupione bilety na koncert w Poznaniu zachowują ważność.
Dotychczas zakupione bilety na koncert w Warszawie zachowują ważność na koncert na Letniej Scenie Progresji. Informacje o kolejnych pulach biletów na ten koncert znajdziecie na stronie Progresji oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.
 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!