BRING ME THE HORIZON I YUNGBLUD ŁĄCZĄ SIŁY W SINGLU “OBEY”

Dwukrotnie nominowany do Grammy zespół Bring Me The Horizon wydał właśnie „Obey”, wspólny singiel z YUNGLUD-em.

Utwór miał premierę w programie „Hottest Records” Annie Mac w Radio 1. Teledysk do utworu wyreżyserował lider zespołu Oliver Sykes – zdjęcia, w których wzięli udział Oli i YUNGBLUD powstały w Londynie. W klipie obaj artyści walczą ze sobą jako roboty, zanim akcja potoczy się w niespodziewanym kierunku.
 

“Obey” to utwór o tym jak społeczeństwo normalizuje opresję, tak że staje się ona częścią naszego DNA i jest dla nas niewidoczna. Oli mówi:

Uważamy się za wolne jednostki, ale tylko dlatego, że więżące nas łańcuchy są niewidoczne i jesteśmy kontrolowani na sposoby, o których nawet nie chcemy myśleć. Mówią nam, śmiejąc się, jak powinniśmy żyć, jakby wszystko nie było grubo popie***ne, informują nas o tragicznych statystykach, jakby nic się nie działo… To dziwny świat.

 
YUNGLUD dodaje:
Mówi się nam, że mamy się podporządkować kompletnie przestarzałej idei, z którą nie umiemy się utożsamić, ani której nie rozumiemy. Mówi się nam, żeby zwrócić się przeciw sobie i walczyć z powodu naszych różnic, zamiast je zaakceptować i celebrować. Stara się nas podzielić, ponieważ czyni nas to słabymi. Roboty naśladują roboty, ponieważ nie czują nic. Ale nie zdają sobie sprawy, że dla nas bycie innym, to bycie wolnym, a świat pełen miłości i równości, to świat, którego chcemy być częścią. Wzniesiemy się ponad nienawiść i podziały. Będziemy walczyć o świat, w którym chcemy żyć. I nie ulegniemy.
 
 
Bring Me The Horizon jak zawsze korzystają z okazji, by tworzyć i pisać najmocniej przekraczającą gatunki, pełną energii muzykę, jak to tylko możliwe. Napisany przez Bring Me The Horizon, z dodatkową produkcją Micka Gordona, „Obey” to trzeci utwór z pierwszej EP-ki z serii „Posthuman”. Poprzedził go nagrany w izolacji „Parasite Eve”, który ma już 35 milionów streamów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!