DEATH DEALER powraca z nowym albumem „CONQUERED LANDS”

DEATH DEALER wydali 4 września swój pierwszy singiel i teledysk „Sorcerer Supreme” przez Steel Cartel.

Zespół DEATH DEALER , prowadzony przez ROSS THE BOSS, powrócił na kolejny heavy metalowy atak z trzecią płytą „Conquered Lands” – ukaże się na całym świecie 13 listopada za pośrednictwem STEEL CARTEL

DEATH DEALER ma zespół gwiazd heavy metalu, w skład którego wchodzą wspomniani ROSS THE BOSS (ex-MANOWAR) Sean Peck: wokale (CAGE, THE THREE TREMORS, DENNER / SHERMANN), Stu Marshall: gitara (DUNGEON, NIGHT LEGION), Steve Bolognese : perkusja (ROSS THE BOSS BAND, INTO ETERNITY) i nowo dodany znakomity basista Mike Lepond (SYMPHONY-X, ROSS THE BOSS BAND).

Ross: „ Pracowaliśmy nad tą płytą już od jakiegoś czasu i wydaje się, że to idealny czas, aby to wydać i dać ludziom niesamowitą heavy metalową płytę. Wygląda na to, że tak miało się stać w tym okresie, ponieważ ludzie mogliby użyć tego podnoszącego na duchu rock and rolla, aby przywrócić trochę pozytywnej energii do swojego życia ”.

 

Stu: „ Wszyscy naprawdę ciężko pracowaliśmy nad tym i jestem bardzo zadowolony z tego, jak to brzmi. Wszyscy ludzie, którzy pomogli mi przy produkcji, naprawdę dali radę, zwłaszcza Maor Applebaum, który to opanował ”.

 

Sean: „ Tworzenie albumu zawsze jest zabawne i oczywiście nie możesz się doczekać reakcji fanów na to, ale naprawdę nie mogę się doczekać, aby wykonać na scenie niektóre z tych zgrywających, speed screamerów na żywo z chłopakami – i moim nowym kolegą z zespołu, MIKE LEPOND ”.

Brzmienie DEATH DEALER miesza klasyczny heavy metal z elementami thrashu, power i epickich stylów, a wszystko to otoczone potężnymi refrenami, które zmuszają słuchacza do śpiewania na całe gardło z pięściami uniesionymi w górę. Pierwszy utwór z albumu „Sorcerer Supreme”

ch debiutancki album WARMASTER spotkał się z uznaniem krytyków i zaprowadził ich na koncert otwierający trasę koncertową w Europie i części Azji. Ich kolejny album, HALLOWED GROUND, był kontynuowany tam, gdzie przerwali, i szybko pomógł im zbudować grono lojalnych fanów, wspierane przez ich główną trasę koncertową w Europie. DEATH DEALER będzie wspierać ich nowe wydawnictwo koncertami i występami na festiwalach w nadchodzących miesiącach.

DEATH DEALER opracował szaloną różnorodność lub pakiety w przedsprzedaży, nazwane „ULTIMATE CONQUEROR PAKS”, które zawierają kombinacje unikalnych digipaków, kolorowego winylu i konfiguracji gadżetów. Marka STEEL CARTEL stała się dobrze znana z oferowania fanom egzotycznych aranżacji wyjątkowych produktów promocyjnych w atrakcyjnych cenach. Po tym wszystkim, mają oszałamiający, trójwymiarowy soczewkowy wydruk okładki autorstwa DUSANA MARKOVICA – wśród innych zabójczych przedmiotów. „Zawsze nie mogę się doczekać współpracy z Seanem Peckiem nad okładkami albumów ” – mówi Dusan. „ Zawsze wnosi do stołu świeży pomysł i popycha mnie w nowych kierunkach, których normalnie nie podążam. Okładka „CONQUERED LANDS” była fajna, ponieważ nie robię wielu motywów egipskich, a ta okładka wypadła świetnie ”.

Album został zmiksowany przez Stu Marshalla, a gitary, perkusję i bas potraktował w MONOLITH STUDIOS w Melbourne w Australii Chris Themelco. Album został zmasterowany przez Maora Appelbauma w Los Angeles w Kalifornii. Stu Marshall mówił o miksowaniu i
zaangażował partnerów masteringowych. „ Chris dokonał niesamowitych rzeczy w miksie i brzmieniu instrumentów. Co możesz powiedzieć o Maorze? Obecnie jest najlepszy w branży. Nie ma powodu, aby szukać kogokolwiek innego. On też zawsze był wielkim zwolennikiem, co jest świetne ! ”

Tylko 3 utwory trafią do platform streamingowych w najbliższej przyszłości – to „kampania starej szkoły”, skierowana do prawdziwych fanów metalu i długoterminowego zaangażowania fanów.

Tracklista ‘CONQUERED LANDS’:
1. Sorcerer Supreme
2. Każdy naród
3. Piękno i krew
4. Bieganie z wilkami
5. Heretyk powrócił
6. Ziemie podbite
7. Witaj królowi
8. Zabij lub daj się zabić
9. Wiara w ogniu
10. 22 Przeminęło
11. Urodzony, by nosić koronę

PO WIĘCEJ INFORMACJI ODWIEDŹ:
www.deathdealermetal.com
https://www.facebook.com/deathdealerband/
www.steelcartel.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!