Paloma Faith w nowym singlu. Lepiej już być nie może!

Paloma Faith zaprezentowała swój nowy utwór – „Better Than This”, do którego teledysk wyreżyserował David Wilson.

Utwór został nagrany z pasją i na swoich własnych warunkach podczas miesięcy spędzonych w kwarantannie. W piosence można usłyszeć charakterystyczne brzmienie artystki, za które fani ją pokochali.
 

 
Nowy singiel sprawia wrażenie przełomowego. Opowiada o dziurach w naszej psychice, które staramy się zapełnić miłością i relacjami. „To piosenka o miłości dla osób, które są tymi „na zawsze”. Nie wiem, czy kiedykolwiek słyszałam lovesong w tym stylu” – mówi artystka.
 
Teledysk został wyreżyserowany przez Davida Wlisona w rodzinnym mieście Palomy – Hackney. Nakręcone w jednym, nieprzerywanym ujęciu wideo pokazuje artystkę i ciągle powtarzane przez ludzkość błędy. Problemy przedstawione w klipie dotyczą między innymi: zmian klimatu, brutalności policji, walki klas, czy wojny.
 
 
W czasie pandemii Covid-19 Paloma spędzała czas na tworzeniu, uczeniu się produkcji muzycznej oraz na rozmyślaniach na temat świata i jego problemów. Ten okres był dla niej wyjątkowo owocny. Zrozumiała, że przez większość swojej kariery czuła się jak zwierzę na wybiegu. Teraz może wreszcie skupić się na tym co naprawdę ma dla niej znaczenie. Paloma wyszła z kwarantanny z nowym spojrzeniem na świat i pomysłem na siebie. To nowa wersja Palomy Faith – nie jest weteranką sceny i ikoną show-biznesu, a 22-letnią studentką sztuki, którą kieruje jej własna kreatywność.
Więcej o Palomie Faith:
Instagram
Twitter
Facebook
YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *