Sigala i James Arthur we wspólnym singlu “Lasting Lover”

Nominowany do BRIT Award brytyjski DJ i producent Sigala, wraz z uznanym wokalistą Jamesem Arthurem, zaprezentował nowy singiel „Lasting Lover”.

To singiel, który ma wszystko, by stać się kolejnym klasykiem w dyskografii Sigali. Natychmiast rozpoznawalny głos Jamesa Arthusa dodaje brzmieniu Sigali surowej energii – efekt to prawdziwa dance-popowa perfekcja.
 

Mówiąc o współpracy z Jamesem, Sigala zdradza kulisy powstania utworu:

Tę piosenkę napisał Lewis Capaldi, więc najpierw usłyszałem ją jako akustyczny utwór. Doprowadzenie go do finalnego efektu, to była świetna zabawa. Od dawna chciałem nawiązać współpracę z Jamesem Arthurem, uwielbiam jego głos! Ponieważ utwór powstał w lockdownie, nie miałem okazji spotkać Jamesa osobiście i pracowaliśmy przez Zoom. Spotkaliśmy się wreszcie na planie teledysku – na szczęście udało nam się też złapać kontakt w prawdziwym życiu! Jak możecie się domyślić, jestem wielkim fanem MGMT, więc połączenie tego wszystkiego, to była dla mnie świetna zabawa i mam nadzieję, że każdemu podoba się rezultat.

James Arthur dodaje:

 
Świetnie pracowało mi się z Sigalą przy tym prawdziwym bangerze. Jestem jego fanem już od jakiegoś czasu, więc było świetnie spotkać się na planie teledysku. To zmiana kierunku dla mnie i być może otwarcie nowej drogi w przyszłości!
James Arthur sprzedał ponad 30 milionów płyt na świecie. W ubiegłym roku otrzymał wyróżnienie za ponad miliard streamów jego utworu „Say You Won’t Let Go” na Spotify – jedynie 99 utworów osiągnęło taki wynik w historii. James wydał trzy albumy, które okazały się wielkimi sukcesami – „James Arthur”, „Back From The Edge” i „YOU”. Ostatnio James uruchomił kampanię „Safe Inside”, zachęcającą fanów do pozostania w domu podczas pandemii, wydając nowe utwory i teledysku i przekazując wszystkie zyski na fundusze NHS Charities Together i SANE.
James_Arthur_Press_NYC18936.jpg
“Lasting Lover” to kolejny utwór z serii hitów Sigali, po „Wish You Well”, który został jego siódmym singlem w pierwszej 10 brytyjskiej listy przebojów i dziewiątym światowym złotym singlem oraz „We Got Love” z Ellą Henderson. Również wydany ostatnio utwór „Heaven On My Mind” z Becky Hill odnosi sukcesy na listach przebojów. Artysta pracuje właśnie nad nowym albumem, następcą płyty „Brighter Days”, zawierającej między innymi single „Lullaby”, „Came Here For Love” i „Easy Love”.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/280594/cdc52141658cfb88df194747063a2571.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *