ZENITH MOON wydaje nowy singiel „ Fight For Me ”

Zenith Moon obnaża swoje dusze w nowym singlu Fight For Me . Oparta na walce z rakiem gra Fight For Me polega na znoszeniu najgorszego i nigdy nie traceniu nadziei. Najnowsza oferta Zenith Moon jest kontynuacją ostatnich singli Gypsy i Going Under.

Fight For Me to emocjonująca ballada o mocy, na którą jest miejsce   Kalliope (wokal), aby pokazać swoją dynamiczną i emocjonalną wszechstronność. Zaczynając od delikatnego nucenia, szybko wspina się na oszałamiające wyżyny, gdy jej wiadomość staje się bardziej namiętna. Zespół jest z nią blisko, powtarzając jej emocje; Matthew (gitara) jęczy jednocześnie, podczas gdy Andie (perkusja) rozkazuje całą masę zestawu, aby pomóc przekształcić piosenkę w wytrwałe wstawiennictwo.

Fight For Me jest wyrazem nadziei, która zachęca nas do nieustannej walki; zawsze najciemniej przed świtem. Jeśli przeżywasz trudny okres, ten jest dla Ciebie.

O ZENITH MOON
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdyby Led Zeppelin wrócił do domu z Baby Animals i Arethą Franklin po mikserze do wina? Ta piękna noc z pewnością stworzyłaby rozkoszne dziecko miłości o imieniu Zenith Moon.

Pochodzący z Melbourne Zenith Moon wnosi retro i klasyczną fuzję rocka, która czerpie z najlepszych wpływów z tamtej epoki chwały, dostarczając sprośnego rocka z kobiecym frontem, który nawiązuje do brzmienia europejskich odpowiedników Blues Pills, Pristine i Forever Still.

Zenith Moon jest wspólnym dziełem koczownika podstrunnicy Matta (gitara), astrologicznie zderzającego się z Kalliope (wokal) i Andie (perkusja). Wszystkie trzy wnoszą inny wpływ na stół: Kalliope podnosi gładkie wokale prosto od zmarłej pani Franklin, a następnie rozbija je rockiem z lat 70-tych, RnB z lat 90-tych i nowoczesnym popem, Andie wysuwa zestaw perkusyjny na pierwszy plan z oszałamiająco rewelacyjnymi rytmami zapoczątkowanymi przez rock progresywny i jazz fusion, a Matt łączy to wszystko razem z uduchowionymi zagrywkami – jego korzenie sięgają głębin bluesa (z malowniczym okrężnym okrężnym lub dwoma przez Pink Floyd ).

Jedyną rzeczą, która ich łączy, jest motywujące pragnienie wyrażenia siebie tak szczerze, jak potrafią. Są tutaj, aby poprawić nastrój, sprawić, że będziesz płakać, sprawić, że będziesz tańczyć, a przede wszystkim sprawić, że będziesz kiwać głową w górę iw dół, kiedy mówisz „ Mmmm, o to chodzi”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *