Kanadyjski zespół NEWCASTLE KINGS wydaje nowy singiel i teledysk „Problem Solver”

Pochodzący z zamarzniętej północy Kanady Newcastle Kings wydali nowy singiel Problem Solver wydany przez X-Ray Records.

Problem Solver to najnowszy z dwóch nowych singli z Newcastle Kings i kontynuacja Dreams. Newcastle Kings dostarcza agresywne alternatywne brzmienie rockowe, które wciąga epickie brzmienie klasycznego początku 2000 roku z nowoczesnym rockowym połyskiem.

Niedawne prace zespołu dały początek nowemu życiu i ekscytacji, którą wprowadził do zespołu Colin Munroe na gitarze prowadzącej w nowym projekcie, jego atak delirium na gitarze elektrycznej znalazł się na czele utworu Problem Solver. Po raz kolejny Newcastle Kings udowadnia, że ​​Kanada potrafi produkować zabójcze rockowe projekty.

O KRÓLACH NEWCASTLE
Ściana zniekształconych gitar i sekcja rytmiczna przypominająca kopnięcie w klatkę piersiową. Przejmująca i gardłowa liryczna eksploracja zdrowia psychicznego i jego braku… Przyjdź i śpiewaj do wkurzonych hymnów zwycięstwa dla złamanych serc. Wdzięczność za ich brzmienie w izolacji zamarzniętej kanadyjskiej północy, bez tygla sceny muzycznej, o którym można by mówić, Newcastle Królowie zostali pozostawieni, by przyciągnąć do siebie, tworząc własną agresywną ekspresję alternatywnego rocka.
Ich brzmienie jest hołdem dla wybuchowości lat 90. i 2000., jednocześnie popychając gatunek do przodu, eksplorując niewygodne zakątki umysłu.
Autorka tekstów Skylar Dayton wykorzystuje osobiste cierpienia, a także inspiracje literackie i filmowe. Poszukiwanie tematów, takich jak nieudane związki, utrata miłości, depresja, uzależnienie, złość i ból serca, w szczerym podejściu do globalnej i kulturowej rozmowy na temat zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.
Newcastle Kings zostało założone w 2011 roku przez Brothers Skylar Dayton (gitara, wokal) i Coltena Roberta (perkusja). Zespół wyprodukował samodzielnie i nagrał dwa niezależne albumy.
Najpierw debiut z własnym tytułem, zawierający własny teledysk do utworu I’m In Love With You , a następnie drugie wydanie Misery Music, w którym nastąpił dynamiczny dodatek Nyall Savidant na gitarze basowej, jego zdolności muzyczne i zręczność pomagające ogólna zmiana tonu pasm i podejścia.
Misery Music zwrócił na siebie uwagę Briana Moncarza z kanadyjskiego przemysłu muzycznego, wkrótce potem udali się z dalekiej północy Alberty do Toronto w prowincji Ontario w celu wyprodukowania dwóch nowych singli Dreams i Problem Solver.
Praca zespołu dała początek świeżemu życiu i podekscytowaniu wraz z wprowadzeniem Colina Munroe na gitarze prowadzącej do nowego projektu, jego atak delirium na gitarze elektrycznej był na czele utworu Problem Solver .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!