Kult, Happysad, Bracia Figo Fagot i Strachy na Lachy zagrają plenerowe koncerty na warszawskim Stadionie Syrenka!

Muzyczna Syrenka to cykl koncertów plenerowych, które odbędą się w Warszawie we wrześniu i październiku na stadionie Syrenki. Wystąpią na nich zespoły Kult, Happysad, Strachy na Lachy i Bracia Figo Fagot.

Rozpiska koncertów.

  • 18.09 – Strachy na Lachy
  • 25.09 – Happysad
  • 3.10 – Bracia Figo Fagot
  • 9.10 – Kult

Bilety w cenach 50-79 PLN możecie kupić w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Realizacji przedsięwzięcia „Muzyczna Syrenka” przyświeca cel organizacji wydarzeń w sposób maksymalnie bezpieczny. W trakcie koncertu wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa, zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczestnik zostanie również poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst „happysad 25/09/2020_stadionsyrenka 25/09/2020_stadion syrenka BRACIA FIGO FAGOT 3/10/2020_ stadion syrenka KULT kult 9/10/2020__stadion syrenka LA/ FUNDACJA UNIVERSITAT VARSOVIENSIS palladium STODOLAE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *