Bruce Springsteen udostępnił nowy utwór, „Letter to You”

Bruce Springsteen opublikował nową piosenkę i wideo zatytułowaną „Letter to You”, pierwszy utwór z jego nowego albumu o tej samej nazwie, który pojawi się 23 października. Opisany w komunikacie prasowym jako „Rockowy album napędzany przez zespół zapierające dech w piersiach, charakterystyczne brzmienie ”, zostało nagrane w jego domowym studio w New Jersey. Lista utworów z albumu znajduje się poniżej.

 1. One Minute You’re Here
 2. Letter To You
 3. Burnin’ Train
 4. Janey Needs A Shooter
 5. Last Man Standing
 6. The Power Of Prayer
 7. House Of A Thousand Guitars
 8. Rainmaker
 9. If I Was The Priest
 10. Ghosts
 11. Song For Orphans
 12. I’ll See You In My Dreams

„Uwielbiam emocjonalny charakter„ Letter To You ”” – mówi Springsteen. „Uwielbiam brzmienie zespołu E Street Band grającego całkowicie na żywo w studiu, w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie robiliśmy, i bez dogrywania. Nagraliśmy album w zaledwie pięć dni i okazał się jednym z najwspanialszych doświadczeń nagraniowych, jakie kiedykolwiek miałem ”.
 
„Letter to You” zawiera dziewięć niedawno napisanych piosenek Springsteena, a także nowe nagrania trzech wcześniej niepublikowanych kompozycji z lat 70., od dawna znanych fanom: „Janey Needs a Shooter”, „If I Was the Priest” i „Song for Orphans”. ” Do Springsteena na albumie dołączają Roy Bittan, Nils Lofgren, Patti Scialfa, Garry Tallent, Stevie Van Zandt, Max Weinberg, Charlie Giordano i Jake Clemons. Album został wyprodukowany przez Rona Aniello z Springsteen. „Letter to You” to pierwszy występ Springsteena z zespołem E Street Band od czasu trasy koncertowej The River 2016.
 
Album kończy okres długotrwałej działalności Boss. Spędził większość 2017 i 2018 roku występując kilka nocy w tygodniu w swoim programie „Springsteen on Broadway”, który został wydany na albumie i jako film Netflix. W październiku ubiegłego roku wydał ukończony przez kilka lat album „Western Stars”.
 
Bruce Springsteen's New Album 'Letter To You' Out Next Month - Stereogum
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!