Strachy na Lachy z koncertem w Poznaniu!

Historia zatacza koło! Strachy Na Lachy ostatni koncert przed lockdownem zagrały w Poznaniu. W najbliższą niedzielę wracają na scenę, również w Poznaniu! Koncert odbędzie się w Laba.Land przy ul. Przełajowej 5.  Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji.
We wrześniowe popołudnia zapraszamy na teren Laba.Land, gdzie wystąpią kolejno: Paweł Domagała (11 września), Łąki Łan (12 września) i Strachy na Lachy (13 września). Nadzieja umiera ostatnia! Tak samo mocno wierzmy w powodzenie Pożegnania Lata, jak we wszystkie nasze wakacyjne koncerty: Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Letnie Brzmienia na Polanie Zamku Topacz i Salty Sounds w Jastarni. W nowym reżimie epidemiologicznym także da się koncertować. Na pewno inaczej, lecz z tymi samymi muzycznymi emocjami w sercu.

Pożegnanie Lata:
Strachy na Lachy 13 września 2020,
niedziela, godz. 20:00
Laba.Land, ul. Przełajowa 5, Poznań
Bilety w cenie: 69 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Download images

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”.
Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów – każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki.  

LABA.LAND to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life.
LABA.LAND jest stworzone do odkrywania w sobie artysty, jogina, ogrodnika, gracza siatkówki plażowej, glampingowca, degustatora kawy i naparów ziołowych, zapalonego czytelnika, pisarza, tancerza, skrzypka, wyczilowanego przedsiębiorcy i… dziecka. To miejska oaza spokoju, w której wspólnie poznajemy korzyści ze spokojniejszego, zrównoważonego i bardziej uważnego trybu życia.

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce. Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na stronie facebookowej good Taste Production.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!