Eskimo Callboy świętuje premierę nowego wydawnictwa

Niemiecki zespół prezentuje EP – „MMXX” (Century Media Records)!

„MMXX” ukazało się 11 września 2020 roku z okazji 10-lecia scenicznej działalności grupy. Nowy EP Eskimo Callboy zawiera sześć premierowych kompozycji, w tym single „Hypa Hypa”, „Hate/Love” oraz „MC Thunder II”. Kilka dni temu, do ostatniego z tych utworów został opublikowany również teledysk. Najnowsze wydawnictwo zespołu jest już dostępne m.in. na Spotify.

Polski koncert Eskimo Callboy odbędzie się już 11 stycznia 2021 roku we wrocławskim klubie Pralnia. Bilety dostępne tutaj!

ESKIMO CALLBOY (Niemcy) metalcore:

Ponure industrialne krajobrazy Zagłębia Ruhry były codziennym tłem dla muzyków pochodzącego z miasteczka Castrop Rauxel zespołu Eskimo Callboy, którzy w 2010 roku postanowili rozpocząć realizację swoich muzycznych marzeń.

Do głębokich, gitarowych riffów, Eskimo Callboy dodali nieco szybującej klawiszowo-klubowej transowości (kłania się The Prodigy), która okazała się świetnie współżyć z kontrastującymi, czystymi i chropowatymi wokalami. Wrzućmy do równania pracowitość wyrażaną w singlach, płytach i koncertach, przykładanie dużej wagi do wizualnego aspektu kapeli, a stanie się jasne, dlaczego spośród wielu zespołów, właśnie im udało się odnieść sukces.

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu “Bury Me In Vegas”. Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego “Metal Hammera” dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Eskimo Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a przy tym są do bólu szczerzy w swojej muzycznej pasji. Porywający beat, mocne uderzenie i piękne melodie, oto wizytówka niemieckiego sekstetu.

 – WWW
 – FACEBOOK 
 – YOUTUBE

Wystąpią:
ESKIMO CALLBOY (Niemcy) metalcore

Kiedy: 11 stycznia (poniedziałek) 2021
Gdzie: Wrocław @ Pralnia, ul. Krakowska 100
Bilety: 90zł – przedsprzedaż, 110zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCKOUT (bilety kolekcjonerskie)
eBILET.pl


Zaprasza:
Knock Out Productions
 – WWW
 – FACEBOOK
 – INSTAGRAM

Pobierz obrazki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *