THE MERCY KILLS wydaje nowy teledysk do singla „Fall”

Melbourne, australijskie The Mercy Kills powracają wraz z wydaniem ich niedawno zremasterowanego singla Fall i towarzyszącego mu wideo. Spadek wynika z ich nadchodzącego EP X, który zostanie wydany przez Złote Robot Records w dniu 2 października.

Siedem piosenek, które się pojawiają   X , zostali starannie wybrani przez THE MERCY KILLS. Po wielu kłótniach i walkach o to, które utwory będą najlepsze, zespół zdecydował się na siedem najlepszych piosenek, które stanowią mocną reprezentację ich dotychczasowych wydawnictw. Cieszą się nowym życiem dzięki zgrabnemu remasteringowi, który nadaje im nowy wymiar.

Fall to zainspirowana post-punkiem piosenka o próbach kontrolowania swojego życia, podczas gdy rzeczy wokół ciebie rozpadają się. Ten pełen energii kawałek zawsze był ulubionym utworem członków zespołu i nadal jest dla nich aktualny.

O MIŁOSIERDZIE ZABIJE
Wymieszaj dwie części brudnego rocka z dwiema częściami brudnego punka, a otrzymasz koktajl zatytułowany THE MERCY KILLS z udziałem Mark E (Vox / Guitar), Jen X Costello (Bass / Vox), Nathalie Gellé (Guitar / Vox) i Josh Black ( Bębny).

Ich upodobania muzyczne, chęć pisania świetnych piosenek i dawania zabójczego show na żywo były kluczowymi czynnikami, które łączy ten czteroelementowy strój. THE MERCY KILLS wzięło swoją nazwę od wiersza z The Rocky Horror Picture Show, „To było zabijanie z litości”.

„Weź energię Guns ‘N’ Roses z ery ‘Appetite for Destruction’ , połącz ją z punkiem w stylu ‘Ramones’ , dużo energii i masz THE MERCY KILLS’ …”
– SF Media (Brisbane)
“Ich dramatyczny set zawierał płonące pałeczki i mocne riffy, godne międzynarodowych gwiazd rocka” . – Muzyka na żywo (Adelaide)
„Jeśli trafisz na ulotkę z napisem „ THE MERCY KILLS ” , zanotuj datę i zachowaj wolny wieczór. – SF Media (Melbourne)
„Wielkie, zuchwałe i odważne były„ THE MERCY KILLS ” . Energia zespołu piszczała jak łotr z ’68 Camaro aż do samego końca…” – The Music (Sydney)

https://www.facebook.com/ the mercykills /
https://www.instagram.com/ the _mercy_kills /
https://twitter.com/ THE MERCYKILLS
https://goldenrobotrecords.com/golden-robot-records/ the – mercy – kills /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *