Madonna nakręci swoją biografię

Do sieci trafiły kolejne informacje dotyczące filmowej biografii, a w zasadzie autobiografii Madonny.

Jak się bowiem okazuje, królowa popu nie tylko wspiera Diablo Cody (laureatka Oscara za “Juno”) w pisaniu scenariusza, ale i zamierza stanąć za kamerą.

– Chcę przenieść na ekran niesamowitą podróż, w którą zabrało mnie życie – jako artystkę, wokalistkę, tancerkę, osobę próbującą zaistnieć w tym świecie – czytamy w komentarzu gwiazdy. – Film oczywiście koncentrować będzie się na muzyce. Muzyka mnie nakręca a sztuka utrzymuje przy życiu. Mam tyle nieopowiedzianych, inspirujących historii, a kto lepiej je opowie niż ja. Chcę, by ten rollercoaster, jakim jest moje życie był przedstawiony moim głosem i z moją wizją.

Produkcją zajmie się Amy Pascal. Projekt zrealizuje Universal.

Obraz ma opowiadać o karierze Królowej popu i walce artystki w zdominowanej przez mężczyzn branży. Znajdzie się tam miejsce na opowieść o tym, jak Madonna przyjechała do Nowego Jorku w 1978 roku – z wielkimi marzeniami i 35 dolarami w kieszeni. Oczywiście nie zabraknie również historii licznych sukcesów, jak chociażby współpracy z Andrew Lloydem Webberem przy filmie “Evita”.

Według wcześniejszych doniesień, do roli głównej typowana jest Julia Garner (“Ozark”).

“Madame X”, ostatnia płyta Madonny, jest zainspirowana czasem artystki spędzonym w Lizbonie. Na krążku wokalistka śpiewa po portugalsku, hiszpańsku oraz angielsku. Album powstał we współpracy z Mirwaisem, jak również (między innymi) Mikiem Deanem i Diplo. “Madame X” trafiła do fanów w czerwcu 2019 roku.

Aktorski talent Madonny ostatnio można było podziwiać w bondowskim filmie “Śmierć nadejdzie jutro”. W 2011 ukazało się jej reżyserskie dzieło “W.E.”.

Ostatnie projekty Diablo Cody to “Most Likely To” i “Tully”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!