Keith Urban oraz P!nk w duecie „One Too Many”

Takich duetów nigdy dość! Keith Urban zaprosił P!nk na swój nowy album „THE SPEED OF NOW Part 1”, dostępny od 18 września w sklepach i serwisach cyfrowych. Posłuchaj „One Too Many” już teraz!

Czterokrotny laureat Grammy Keith Urban oraz światowa ikona popu P!nk prezentują swój pierwszy duet – „One Too Many”. Singiel promuje nowy album artysty, „THE SPEED OF NOW Part 1”, który ukaże się już w najbliższy piątek, 18 września. Dzień wcześniej, w czwartek, na Facebooku odbędzie się uroczysta premiera klipu do utworu.
 
– Zawsze uwielbiałem głos P!nk. Jej artyzm oraz wielowymiarowa zdolność do tworzenia, talent dany od Boga, sprawiają, że to jedna z najlepszych wokalistek naszych czasów – zachwyca się Urban.
 

Keith już przy pisaniu piosenki myślał, że głos P!nk będzie idealnie brzmiał w utworze. COVID pokrzyżował jednak plany artystów – nie mogli spotkać się w studiu. Mimo, że znaleźli się na przeciwnych stronach globu – P!nk w Los Angeles, a Urban w Sydney – artystom udało się dokończyć utwór, jak również nagrać teledysk.
 
„THE SPEED OF NOW Part 1” to dziesiąty album studyjny w dyskografii Keitha Urbana. Na płycie, poza P!nk, pojawią się inni znakomici goście: Breland, Nile Rodgers oraz Eric Church.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/283030/863914263014e59daf40c7ba96cd7005.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *