PALE PATH RUSZA W TRASĘ !!!

Jesienią bieżącego roku warszawska formacja Pale Path zagra kilka koncertów razem z nowo powstałą kapelą z Warszawy Last Penance.  

W poszczególnych miastach wystąpią także lokalne kapele. 
Koncerty odbędą się w następujących miastach : 

24.09 – Czwartek – Wrocław – Akademia  https://www.facebook.com/events/706537483541355/


25.09 – Piątek – Zielona Góra – Kawon Piwnica Artystyczna  https://www.facebook.com/events/1236154026730713/


26.09 – Sobota – Szczecin – Jambar  https://www.facebook.com/events/2326687064098596/


27.09 – Niedziela – Łódź – Wooltura  https://www.facebook.com/events/2773089653012963/

Pale Path :

“Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie”
– Friedrich Nietzsche –

We wrześniu 2019r. ukazała się debiutancka EP o nazwie Primal”. Materiał zawarty na krążku jest odzwierciedleniem ciemnej strony naszych najbardziej pierwotnych instynktów– strachu, agresji i pożądania. Przepełniony przemyśleniami na temat ludzkiej psychiki i jej słabości „Primal”, na czele z promującym ją singlem Enemy, serwuje energetyczny, surowy klimat.

Ciężar, ładunek emocjonalny, melodia to jedne z głównych cech opisujących muzykę zespołu.

Pale Path na pierwszym miejscu stawia wydawanie materiału, który jest bezkompromisowy – muzycznie oraz produkcyjnie.Te założenia pomogli stworzyć Henrich House Studio, gdzie odbyły się nagrania albumu orazRoman Kharyukov, który zajął się mixem i masteringiem. Obraz do singla “Enemy” uhonorowany statuetką PL Music Video Awards w kategorii “Rock i Ostre Brzmienie” został stworzony przez Aleksandra Kropidłowskiego, wyśmienitego niezależnego twórcy.
Materiał został zarejestrowany niekonwencjonalną metodą – na taśmie 16 mm.

Pale Path zabiera słuchacza w mroczne zakątki naszego społeczeństwa, siedliska samotności oraz  niespokojnych myśli, przypominając że świat nie zawsze bywa miejscem kolorowym.
Podróż ta dosadnie obnaża problemy współczesności przy akompaniamencie ciężkich brzmień z pogranicza metalcore’u, deathcore’u oraz djentu, nie pomijając przy tym melodii.

Pale Path powstał w marcu 2018 roku w wyniku spotkania piątki osób, które za główny cel obrały sobie tworzenie muzyki, która wprawia w ruch każdy atom ciała. W skład zespołu wchodzą:

Krystian „Kryśka” Łukaszczyk – Wokal

Dawid Rydz – Gitara Solowa

Chris Maciaszek – Gitara Rytmiczna

Wiktor Niezgoda – Perkusja

Aleksander Głowacki – Bas

Najbliższe plany Pale Path to kontynuacja trasy koncertowej, którą rozpoczął premierowy koncert w warszawskiej Hydrozagadce. Pojawią się także między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi Katowicach, Opolu czy też Gdańsku.

SOCIAL MEDIA:
  Instagram

  YouTube

  Facebook

  Spotify

 Bandcamp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *