I HATE PEOPLE wydaje nowy singiel i teledysk „ New World Order ”

Pochodzący z Newcastle w Australii thrash-punkowy zespół I Hate People wywołał spore poruszenie swoim ostatnim singlem i humorystycznym teledyskiem, który po nim nastąpił. Teraz wrócili z nowym singlem i towarzyszącym mu teledyskiem, New World Order. New World Order (wersja zremasterowana) to najnowszy singiel I Hate People, który jest już dostępny   przez Riot Records.

New World Order trwa. I Hate People ma reputację wytwórcy wysokoenergetycznych, szybkich, totalnych punkowych kawałków z ładnym metalowym odcieniem, tworzącym klimat podobny do Discharge i Motorhead .

O NIENAWIDZĘ LUDZI
I Hate People to trzyczęściowy thrash punkowy zespół z Newcastle w Australii, który tworzy muzykę dla ludzi, którzy nienawidzą ludzi. I Hate People powstało w lipcu 2018 roku z popiołów kilku zespołów z Newcastle i zagrali swój pierwszy koncert w Wigilię 2018 w The Hamilton Station Hotel.
Od tego czasu zespół gra koncerty na całym wschodnim wybrzeżu Australii. Zespół zgromadził ponad 30 koncertów w swoim pierwszym roku, grając z najlepszymi punkowymi i metalowymi zespołami w kraju, a także wspierał legendarny japoński zespół punkowy The Jetboys podczas ich ostatniej australijskiej trasy koncertowej.
„Chcemy, aby wszyscy na tym świecie wiedzieli, kim jest Nienawidzę Ludzi i o co nam chodzi. Czas na nowy porządek świata, jedną z głów punków i metalu, i jesteśmy gotowi, aby poprowadzić szarżę. Punk nie jest cholernie martwy! ” – Nienawidzę ludzi
„Punk może stać się marką, a niektóre zespoły walczą o to, by był prawdziwy. Punk powinien być anty-establishmentowy i sprawiać, że ludzie słuchają, ale świetnie się przy tym bawią. I Hate People to punkowy zespół dla nowego pokolenia, który chce powiedzieć coś wielkiego Pierdol się do bzdurnej polityki, która rządzi tym światem ”- Uncle Les Talks Music

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *