Waglewski Fisz Emade udostępnili teledysk do singla “Ziemia”

Waglewski Fisz Emade zaprezentowali teledysk do nowego singla “Ziemia”. Utwór pochodzi z płyty “Duchy ludzi i zwierząt”, która ukaże się 9 października.

– “Ziemia” jest utworem refleksyjnym, ponieważ nastroje mamy refleksyjne – mówi Wojciech Waglewski. – Jesteśmy ludźmi już dorosłymi, a wraz z dorosłością przychodzi czas na powagę. Płyty, które nagrywamy rodzinnie w ogóle są płytami bardzo poważnymi. W naszych piosenkach mówimy o relacjach z bliskimi, z dziećmi czy z naszymi kobietami – ale też ze światem w ogóle. Wiadomo jak wyglądają obecnie nastroje polityczno-społeczne na świecie, nie jest to czas najbardziej sprzyjający radości, a przecież to my sami sobie gotujemy ten los. To myśmy w dużej mierze przyczynili się do tego, co się dzieje w ekologii i w funkcjonowaniu tego świata. Przyczyniliśmy się pośrednio do tego, że ten świat nas zaatakował i będzie atakował pewnie coraz mocniej.

Za klimatyczny, czarno-biały teledysk odpowiada Weronika Izdebska. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Album “Duchy ludzi i zwierząt” ukaże się 9 października 2020 roku. Na trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym. Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie.

tracklista:
1. Ziemia
2. Słowo
3. Na Księżyc
4. Nielegalny kolor
5. Chciałbym
6. Król
7. Pościg
8. O liczeniu
9. Smok
10. Gęby
11. Dobre rzeczy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *