Bruce Springsteen śpiewa o duchu muzyki

„Ghost” to kolejny singiel zapowiadający nadchodzący album Bossa

Bruce Springsteen przedstawił fanom kolejny utwór, który zapowiada nowy album „Letter To You” nagrany z E Street Band, który będzie miał premierę 23 października. Utwór „Ghost” to opowieść o duchy muzyki i utracie bliskich osób.
 

„Ghosts” opowiada o zaletach bycia częścią zespołu i o bólu, kiedy traci się jednego z jego członków – opowiada Springsteen – Jest to próba rozmowy z duchem muzyki, z czymś czego nikt z nas nie może posiąść, jedynie odkryć i dzielić w grupie. W E Street Band on mieszka w naszej wspólnej duszy napędzanej przez nasze serca. 

Do utworu „Ghosts” ukazał się również teledysk, na którym można zobaczyć artystę pracującego nad zbliżającym się projektem i przebitki z jego koncertów. Utwór został nagrany we współpracy z E Street Band w domu Springsteena. Reżyserem klipu został Thom Zimmy.

„Ghosts” to drugi singiel wypuszczony przed premierą albumu „Letter To You”. Wcześniej ukazała się tytułowa piosenka. Nadchodzący projekt będzie już 20 krążkiem w karierze Bossa i pierwszą kooperacją z E Street Band od czasu trasy koncertowej „The River” z 2016 roku. W pracach nad „Letter To You” brali również udział Ron Aniello, Bob Clearmountain oraz Bob Ludwig.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *