Domowa Orkiestra (znów) gra!

Wraz z początkiem października wraca specjalny program Jurka Owsiaka – Domowa Orkiestra live. Codziennie o 11:00, m.in. na kanałach społecznościowych Fundacji WOŚP i KręciołaTV, śledzić będzie można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji i przygotowań do styczniowego Finału.

Jurek Owsiak w trakcie startu drugiego sezonu Domowej Orkiestry, fot. Łukasz Widziszowski

Pomysł na Domową Orkiestrę zrodził się w marcu, wraz z wprowadzeniem pierwszych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Założeniem programu było dostarczanie wiadomości z fundacyjnego „podwórka”, ale przede wszystkim zapewnienie rozrywki i chwil wytchnienia w czasach lockdownu, stąd, poza różnymi materiałami dotyczącymi bieżącej aktywności Fundacji, widzowie oglądać mogli fragmenty koncertów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata i uczestniczyć w konkursach. Od końca maja program nadawany był na żywo wprost z siedziby Fundacji przy ul. Dominikańskiej w Warszawie, stanowiąc swoiste preludium do Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. Pol’and’Rock Festival w wydaniu online. Przez miesiąc po zakończeniu festiwalu w czasie Domowej Orkiestry prezentowane były koncerty zarejestrowane podczas wydarzenia.

1. sezon Domowej Orkiestry to 171 odcinków i łącznie 300 godzin materiałów.

1 października wystartował 2. sezon Domowej Orkiestry, który śledzić można na stronach Fundacji WOŚP, Pol’and’Rock Festival i Kręcioła TV na Facebooku, Twitchu i stronie Kręcioły w serwisie YouTube.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=336055974168459&ref=watch_permalink

Program będzie nadawany codziennie o godz. 11:00, aż do 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!