Tom Grennan prezentuje singiel i zapowiada koncert w Warszawie

Urodzony w Bedford, ale mieszkający w Londynie wokalista i twórca tekstów Tom Grennan zdobył sławę dzięki gościnnemu udziałowi w utworze grupy Chase & Status „All Goes Wrong”. Piosenka dała artyście szansę na zaprezentowanie swojej twórczości w największych rozgłośniach radiowych i nadała rozpędu jego karierze. Dzisiaj prezentuje nowy singiel „Amen” oraz zapowiada swoją trasę koncertową. Odwiedzi także Polskę.

Jego życie mogło się jednak potoczyć zupełnie inaczej – jako nastolatek, miał przed sobą obiecującą karierę piłkarską, grając dla Luton Town, Northampton Town, Aston Villa i Stevenage. Na szczęście stało się inaczej i po wielu namowach bliskich, Tom postanowił podążać za realizacją swojego talentu muzycznego.
 
Jego pierwszy album „Lighting Matches” był jednym z 10. najlepiej sprzedających się debiutów w 2018 roku. Płyta zawierała takie hity jak: „Found What I’ve Been Looking For”, „Barbed Wire” i „Something In The Water” i ukazywała emocjonalną osobowość Toma. Nie brakuje w niej skrajności – od delikatnych i stonowanych ballad po energetyczne i intensywne utwory.
 
Artysta powrócił z nowym materiałem w 2020. Utwór „Oh Please” to w dużej mierze opowieść o kryzysie w związku i  rozstaniu z długoletnią partnerką. Natomiast „This is the Place” to piosenka o znalezieniu miejsca pełnego spokoju i ucieczki ze świata chaosu. Najnowszy singiel „Amen” jest trzecim zwiastunem długogrającej płyty, która ma się ukazać 5 marca 2021 i nosić tytuł „Evering Road”.
 
Tom Grennan zaprezentuje materiał z najnowszej płyty i swoje największe hity 18 kwietnia 2021 w warszawskim klubie Proxima.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *