Laureat Eurowizji Duncan Laurence ogłasza szczegóły debiutanckiej płyty

Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence prezentuje nowy singiel „Last Night” oraz ogłasza szczegóły debiutanckiego albumu „Small Town Boy”.

Duncan opisuje „Last Night” jako osobisty hołd dla niedoskonałych związków. Artysta uważa, że wrażliwość oraz drobne skazy są piękniejsze niż zimna perfekcja.
 
Podobne podejście towarzyszyło mu przy tworzeniu całego albumu. Krążek ujrzy światło dzienne 13 listopada. Po spektakularnym sukcesie na Eurowizji w Tel Awiwie w 2019 z utworem „Arcade”, Duncan Laurence poświęcił każdą możliwą chwilę na tworzenie wyczekiwanego debiutu. Oznacza to m.in., że w dużej mierze odpowiada za produkcję materiału. Duncan komponował i produkował piosenki ze „Small Town Boy” w różnych miastach na całym świecie, m.in. w Los Angeles. Na albumie nie zabraknie jego wielkich hitów „Arcade”, „Love Don’t Hate” i „Someone Else”. O samym krążku Laurence mówi:
 

W całym procesie tworzenia albumu doświadczyłem niesamowitej wolności w muzyce. Pisałem, produkowałem i aranżowałem własne kawałki. Każda piosenka otwiera okno do mojego świata i opowiada część mojej historii. Tworzenie „Small Town Boy” pozwoliło mi dojrzeć, dowiedzieć się więcej o sobie i jakim chcę być muzykiem. To marzycielski, surowy materiał, wesołe zaproszenie do mojego świata – naprawdę wszystko, co wymarzyłem sobie na płytowy debiut!

Duncan Laurence

17 listopada Duncan Laurence zagra koncert w najbardziej prestiżowym obiekcie koncertowym w Holandii: Ziggo Dome w Amsterdamie. Wszystko zorganizowane w reżimie sanitarnym, z publicznością rozmieszczoną przy okrągłych stolikach wokół sceny umiejscowionej w centrum areny. Duncan nie może doczekać się tego wydarzenia: – Jako dzieciak mogłem tylko marzyć o graniu w takim obiekcie jak Ziggo Dome. Teraz marzenie się spełnia. To prawdziwy zaszczyt, że właśnie w takim miejscu będę mógł zagrać wszystkie piosenki ze „Small Town Boy”. Czeka nas wyjątkowy wieczór!

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/286390/e0c027e5ac35cf223c35d3496d14e1d8.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *