Alicia Keys w topce Billboardu!

Artystka po raz kolejny udowodniła, że jej muzyka trafia do serc fanów.

Najnowszy krążek „ALICIA” pozwolił amerykańskiej artystce po raz ósmy wylądować na liście pięciu najlepszych albumów listy Billboard 200 oraz trafić na listę 3 najlepiej sprzedających się albumów w kategorii R&B/Hip-Hop. Na albumie znalazły się już dwa single, które pokryły się złotem w Stanach Zjednoczonych: „Show Me Love” i „Underdog”. Album zyskał uznanie krytyków.
 

Oprócz wydania projektu „ALICIA” artystka podzielą się ze swoimi fanami teledyskiem do singla „Love Looks Better”, który został wyreżyserowany przez Ginę Prince – Bythewood. Od premiery albumu, Alicia dawała występy w licznych programach telewizyjnych takich jak The Late Late Show with James Corden, czy podczas rozpoczęcia sezonu w lidze NFL. Oprócz muzyki artystka udziela się również jako aktorka grając w premierowym odcinku „Song Exploder” Netflixa. Keys zapowiedziała swój występ podczas gali rozdania nagród magazynu Billboard w telewizji NBC, które odbędą się 14 października.

Alicia Keys jest jedną z najbardziej ponadczasowych piosenkarek, a jej albumy to potwierdzają. Przez lata była w stanie wiele przeżyć. To wpłynęło na dojrzałość jej twórczości, w której poruszane są trudne tematy. Na swoim ostatnim albumie „ALICIA”, Keys otwiera się przed słuchaczem szczególnie w utworze „Me x 7” z Tierrą Whack. Hot New Hip Hop
Piętnaście utworów pełnych, przyjemnych dla ucha prawd życiowych.Clash Magazine
W tych trudnych politycznych czasach, kiedy ludzie zmagają się z pandemią Alicia Keys daje słuchaczowi oddechHypebeast

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!