Mariah Carey świętuje 30. rocznicę swojego debiutu

Album „The Rarities” znajdziecie na sklepowych półkach.

Wydawnictwo „The Rarities”  jest zbiorem ulubionych utworów artystki, po które Mariah sięgnęła do swojego muzycznego skarbca. Ta kompilacja niezwykłych, wcześniej niepublikowanych nagrań Mariah Carey z lat 1990-2020 to rewelacyjna muzyczna retrospektywa, celebrująca wyjątkowy artyzm i wizję artystki. Mariah Carey zagłębiła się w swoje archiwa, wybierając piosenki, które mają dla niej osobiste znaczenie. Analiza niektórych z tych utworów pojawi się w wspomnieniach gwiazdy „The Meaning of Mariah Care”.
Wydawnictwo zawiera również drugą płytę „Live at the Tokyo Dome,” na której znalazł się wcześniej niewydany materiał z jej pierwszego koncertu w Japonii zarejestrowany podczas trasy koncertowej Daydream World Tour w 1996 roku.
Udostępniony został materiał wideo Live at the Tokyo Dome w jakości HD.
 

https://www.youtube.com/watch?v=gMNm23VZRvk&feature=emb_title

Ponadto na albumie znajdziemy utwór „Save The Day”, w pełni zrealizowane nagranie napisanej wcześniej piosenki, która nigdy nie została ukończona.
 
29 września ukazało się długo oczekiwane przez fanów wydawnictwo „The Meaning of Mariah Carey”. Wspomnienia zanurzają się głęboko w intymną podróż Carey stawiającej czoła złożonym problemom rasy, tożsamości i traumy podczas jej muzycznej  podróży do monumentalnego sukces.
 
W serii  szczerych wywiadów  Mariah dzieliła się wspomnieniami na temat swojej kariery. Fani mogli obejrzeć ją m.in. w programie: The Oprah Conversation (24 września), CBS Sunday Morning (27 września), CBS This Morning (28 września). W czwartek (8 października) gwiazda wystąpi w programie The Daily Show With Trevor Noah.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/286628/0a685a5dbbcfb40fadd1dd94928616d4.jpg
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/286629/80d0d1a2d22f885fc2114c111edfd994.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!