Zobacz jak powstawał teledysk z udziałem Białasa, Muńka Staszczyka, Kuby Więcka i Sir Micha

Na kanale YouTube Pepsi Taste The Beat opublikowany został making of klipu do utworu “Do Ciebie mówię”, w materiale video zaglądamy za kulisy tej produkcji. Teledysk do tego singla został obejrzany już ponad milion razy.

“Do Ciebie mówię” to trzeci singiel powstały w ramach platformy Pepsi Taste The Beat, jednocześnie jest to najbardziej niespodziewana kolaboracja artystyczna w tym projekcie. W utworze usłyszeć można jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów Białasa w zestawieniu z legendą polskiej sceny muzycznej, liderem formacji T.Love Muńkiem Staszczykiem oraz Kubą Więckiem – saksofonistą i kompozytorem jazzowym młodego pokolenia. Producentem utworu jest Sir Mich.

Każdy z singli, powstałych w ramach Pepsi Taste The Beat, to łączenie brzmień hip hopu, rapu czy R&B, z innymi gatunkami muzycznymi. Zaangażowanie takich artystów jak Białas, którego słucha obecnie ponad milion osób miesięcznie w Spotify, Muniek Staszczyk będący idolem kilku pokoleń Polaków oraz nadziei polskiego jazzu, czyli Kuby Więcka, jest podkreśleniem nowatorstwa i nieoczywistych miksów Pepsi Taste The Beat. W poprzednich utworach współpracowali ze sobą reprezentujący polską scenę hip hopową Kali, PlanBe czy Sarius z przedstawicielami odmiennych styli muzycznych – Klaudią Szafrańską, Jakubem Józefem Orlińskim czy BARANOVSKIM.

 Wydawcą singla „Do Ciebie mówię” jest Warner Music Poland, za teledysk odpowiedzialna jest Papaya Films. Nowy klip zobaczyć można na kanale youtube Pepsi Taste The Beat.

Akcja Pepsi Taste The Beat zbliża się do finału, już w najbliższy piątek swoją premierę będzie miał ostatni singiel zrealizowany w ramach tej platformy. W utworze “Żyj jak chcesz” usłyszeć będzie można Sariusa, Kaliego, PlanBe, Klaudię Szafrańską, BARANOVSKIEGO, Kubę Więcka oraz Jakuba Józefa Orlińskiego. Za produkcję tradycyjnie odpowiada Sir Mich. Od dzisiaj można zapisywać się do presave pod adresem: https://wmg.lnk.to/ZyjJakChcesz_PRESAVE 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!