Pierwsza w historii oficjalna antologia The White Stripes!

Third Man Records i Columbia Records zapowiadają premierę albumu grupy The White Stripes „Greatest Hits”. Pierwsza w historii oficjalna antologia nagrań kultowego rockowego duetu, który tworzą Jack i Meg White ukaże się już 4 grudnia.
 
Album dostępny będzie na płycie CD oraz na dwupłytowym, czarnym 150 gramowym wydawnictwie winylowym. Limitowana edycja kolorowego albumu winylowego dostępna będzie wyłącznie na stronie Third Man Records i można ją zamawiać TUTAJ tylko do 31 października.
 
Kolekcja zawierać będzie 26 utworów – od błyskotliwych lat dziewięćdziesiątych, poprzez  undergroundowe hymny z początku XXI. Wybór piosenek jest tak szeroki, jak tylko można to sobie wyobrazić!
Dwadzieścia lat temu, Meg i Jack weszli na poddasze ich rodzinnego domu w Detroit i nagrali prosty cover  „Moonage Daydream” Davida Bowiego. W lokalnej wytwórni muzyki indie nagrywają i publikują dwa 7 calowe single a wytwórnia proponuje im nagranie albumu. Zaczynają koncertować. Pojawia się kolejny album, więcej koncertów i następny album. Ludzie NAPRAWDĘ zaczynają ich dostrzegać. Szalone trasy koncertowe, kolejne albumy, pochwały, spełnienie najdzikszych marzeń. Ta sama ciężka praca i poświęcenie, które wykazywali The White Stripes od początku swojego istnienia, zostało przelane na album „Greatest Hits”.
 
W dobie powszechnej cyfryzacji, w której pomysł płyty „Greatest Hits” może wydawać się nieistotny z całego serca wierzymy, że wielkie zespoły zasługują na takie albumy. I dlatego dla tak dobrego zespołu z rzeszą fanów kompilacja największych hitów jest nie tylko właściwa, ale wręcz niezbędna.
 
Działając w swoim stylu The White Stripes ujawnili tylko jedną z dwudziestu sześciu piosenek, które znajdą się na albumie. Jest nią utwór „Ball and Biscuit” – reszta pozostanie tajemnicą, którą zespół odkryje w późniejszym terminie.
 
Aby ta wyjątkowa chwila rozpoczęła się z rozmachem, zespół zagłębił się w swoje archiwa, żeby podzielić się nigdy wcześniej nie publikowanym koncertowym wideo do piosenki „Ball and Biscuit” z koncertu Shibuya-AX, który odbył się  22 października 2003 roku w Tokio. Była to trzecia trasa zespołu w Japonii.
 

Co więcej, wszystkie przełomowe oficjalne teledyski The White Stripes zostaną w grudniu zaktualizowane i opublikowane w jakości HD w ramach premiery „Greatest Hits”. Koniecznie zasubskrybuj kanał The White Stripes YouTube oraz śledź czerwono-biało-czarny świat zespołu na Instagramie (@thewhitestripes).

Dla największych fanów, Third Man Records wyda rozszerzoną kolekcję z dodatkowym, trzecim winylem. Dwa pierwsze krążki wydane zostaną na czerwonym i białym winylu, trzeci dysk będzie wytłoczony na wyjątkowym czerwono-biało-czarnym winylu. Dodatkowo okładka wersji limitowanej zawierać będzie kultową grafikę autorstwa długoletniego współpracownika The White Stripes, Roba Jonesa (całkowicie inną od wersji standardowej). W opakowaniu znajdują się również trzy sitodrukowe grafiki Roba Jonesa i zestaw poezji.

 

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/287106/4b494d84d9e9951f803dc6c814e82c71.jpg
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!