PIERWSZY SINGIEL Z PŁYTY MARKA KOTERSKIEGO JUŻ DOSTĘPNY!

Wyrusz w podróż przez filmową twórczość Marka Koterskiego w teledysku do utworu „7 Uczuć”

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser. Teraz możemy przekonać się jak sprawdzi się w roli… wokalisty, jak śpiewa. “7 Uczuć” jeszcze do niedawna było tytułem jego ostatniego filmu – dzisiaj, teraz film przechodzi w muzykę. Do pracy nad płytą “7 Uczuć”, Marek zaprosił znaczą część swojej rodziny: żonę – Małgorzatę, Małgosię Bogdańską, syna Michała, Miśka, synową Marcelę Leszczak, muzycznie wspomógł go bratanek –

Arkadiusz Grochowski, żeby tego było mało na albumie usłyszymy też żonę Arka – Natalię Gadzinę. To jak najbardziej rodzinny album, który jest prawdziwym uzupełnieniem dotychczasowej pracy Marka Koterskiego. Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z filmami takimi jak: “Dzień Świra”, “Nic Śmiesznego” czy “Ajlawju” od razu zrozumie ich surrealistyczny humor i zauważy odniesienia do kinowych dzieł. 

“7 uczuć” to piosenka autorstwa Marka Koterskiego brawurowo zaśpiewana przez Arkadiusza Grochowskiego. Muzykę do utworu skomponowali obaj artyści – Marek Koterski oraz Arkadiusz Grochowski.

W klipie znalazły się fragmenty wybitnych filmów Marka Koterskiego m.in. “Dzień świra”, “7 uczuć”, “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, “Nic śmiesznego” i wielu innych. 

Lista utworów:

 1. 7 uczuć

 2. Piosenka wielbłądzicy

 3. Jak wyrazić …

 4. Hau-hau! – Psia pieśń.

 5. Bogaty obcy

 6. Jean-Baptista

 7. Grupa krwi

 8. Wy przeklęte dzieciary …

 9. Czwarty świat

 10. Modlitwa Polaka

 11. Jak to dobrze Polsko, że jesteś …

 12. Nie na naszym to było weselu

 13. Małgorzato …

 14. Ratunku, bo trzeźwieję!

 15. Opis obrazu  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!