Transgresja udostępniła teledysk do singla “PRAGNIE WIĘCEJ”

Premierze towarzyszy bardzo oryginalny teledysk, zrealizowany i wyreżyserowany przez Aleksandra Koprucha ze studia „Przedmarańcza”. Singiel zapowiada nowy album zespołu, którego premiera przewidziana jest na początek 2021 roku.

Materiał odzwierciedla ewolucję zespołu, który rozwija się bardzo dynamicznie i szuka nowych brzmień. Mówi Marcin „Bulion” Bula, perkusista: „Do współpracy zaprosiliśmy Tomasza ZED’a Zalewskiego, który jest niezwykle uznaną osobą na polskim rynku muzycznym (producent płyt min. Comy, Kata, Frontside, Rootwater, Horrorscope). Podczas prac nad albumem odkryliśmy zupełnie nowe obszary muzyczne, co bardzo wpłynęło na jego różnorodność, efekty współpracy z ZED’em przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania”.

Singiel „Pragnę Więcej”, co charakterystyczne dla Transgresji, łączy ostre brzmienia z melodią, ale w mrocznym, lekko psychodelicznym wydaniu. „Utwór jest nieco drapieżny, nieco hedonistyczny, ale bardzo osobisty lirycznie” – mówi nam Paweł „Gwadky” Gładysz, wokalista. „Teledysk idealnie odzwierciedla klimat i przesłanie utworu. Olek z „Przedmarańczy” zrobił niesamowitą robotę, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie chcę za dużo ujawniać, ale jeśli miałbym w dwóch słowach opisać ten obrazek, powiedziałbym „Mroczny Kingsajz” (śmiech).

Oprócz pracy studyjnej i kręcenia teledysków, zespół regularnie koncertuje. Będzie można go usłyszeć w dniu premiery singla, czyli 9 października w Warszawskiej Progresji, oraz 10 października w Klubie A2 we Wrocławiu. Będą to właściwie mini – festiwale, na scenie pojawią się też Zenek Kupatasa oraz Łydka Grubasa.

„Pomimo trudnej sytuacji na świecie, nie możemy zostawić ludzi, którzy liczą na nas” – mówi Gwadky. -”Regularne koncertowanie było zawsze dla nas ważne. Oczywiście stosujemy się do wszystkich obostrzeń. Zapraszamy wszystkich na premierę i singla, do obejrzenia teledysku, i oczywiście, na koncerty. Gramy bezpiecznie, ale na pewno nie pozwolimy ucichnąć kulturze”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!