Midnight w Warszawie: Koncert odwołany

Na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne, trasa grupy, zatytułowana „Speed, Darkness and Excrement: Euro Trash Tour 2020 została odwołana.

Koncert Midnight zaplanowany był na 15 listopada 2020 roku w warszawskim klubie Proxima. Zespołowi mieli towarzyszyć goście specjalni: Hellripper oraz Red Death.

Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek jest już możliwe w miejscu ich zakupu. 


WYMIANA:
Bilety na przełożony koncert Midnight można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie.

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *