Nowy klip Nothing But Thieves!

Zespół zapowiada również wyjątkowe koncerty online

12 października odbyła się premiera nowego klipu Nothing But Thieves do emocjonalnego utworu „Impossible”. To jedna z ostatnich zapowiedzi albumu „Moral Panic”, który pojawi się w sklepach już 23 października.
 

Nothing But Thieves ogłosili również koncerty online, który będzie zapowiedzią europejskiej trasy koncertowej w 2021 roku. Dla zespołu wydarzenie „Live From The Warehouse” będzie czymś kompletnie nowym. Brytyjczycy są znani z energicznych i pełnych pasji występów, więc możemy spodziewać się genialnego przedstawienia. Koncerty odbędą się 28 i 29 października.

Żyjemy w czasach, w których dalsze losy koncertów są nieznane. Mimo tego, że bardzo chcielibyśmy znów wyruszyć w trasę, jest to na ten moment niemożliwe. Dlatego ostatnie miesiące poświeciliśmy na planowanie tego widowiska. Od początku nie chcieliśmy, żeby to wyglądało jak jakaś podróbka koncertu podczas livestream’u. Chcemy doświadczyć czegoś zupełnie nowego jako zespół. Będziemy grali na okrągło, a nasz występ uchwycą kamery z różnych punktów w sali koncertowej. Fajnie będzie zagrać parę starych i nowych kawałków. Nie możemy się doczekać! – mówi zespół.

Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży. Najlepszą dla mieszkańców Polski datą będzie 29 października o godzinie 21. Fani, którzy kupią bilety, będą mieli możliwość ponownego obejrzenia występu przez tydzień od dnia koncertu.

Nothing But Thieves dotychczas zaprezentowali 4 single z nadchodzącej płyty „Moral Panic”: „Impossible”, „Real Love Song”, „Is Everybody Going Crazy?” oraz „Unperson”. Utwory mają w sumie ponad 30 milionów odtworzeń! Ostatnie kilka lat było dla Nothing But Thieves prawdziwą przygodą. Zespół sprzedał 700 tysięcy albumów i zgromadził 750 milionów odtworzeń. Zyskali lojalną rzeszę fanów, dzięki czemu stali się jedną z najbardziej popularnych rockowych grup na świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *