OBRASQi prezentują klip do utworu ,,Porzeczkowy Raj”!

“Porzeczkowy Raj” do drugi singiel z EP „Porzeczkowy”, która miała premierę 21 sierpnia. Pierwszym opublikowanym utworem z płyty był “Nie czując Nic”, który zagościł na wielu antenach radiowych oraz listach min. radia Rockserws FM. 
 
Teledysk do utworu “Porzeczkowy Raj” to przekorna historia  z morderstwami w tle, a sam utwór pokazuje, że zespół wychodzi poza ramy jednego gatunku. Wszystkie obrazy do muzyki są autorstwa zespołu.

OBRASQi to Monika Dejk- Ćwikła śpiew, teksty, bas. Artur Wolski – gitary, klawisze, loop, Jarek Bielawski – perkusja. Zespół działa pod Gdańskiem od kwietnia 2019r, w tym czasie stworzyliśmy i nagraliśmy własny materiał, wystąpiliśmy u Tomasza Żądy w audycji Trójka Żąda Debiutów. Obrasqi zagrały  na żywo w MiniMax Piotra Kaczkowskiego.  Opublikowany w listopadzie 2019r. maxi singiel  „Holygram” znalazł się na pierwszym miejscu listopadowego zestawienia „Będzie Głośno” Radiowej Czwórki.  Zespół został zauważony przez kilka zachodnich portali muzycznych m. in. szwedzki ArtRock, francuski Prog Censor czy amerykański Power Of Prog.  Obrasqi zostały finalistą Muzycznego Odkrycia Roku Metropolii, zdobyły także statuetkę Music Life Awards w kategorii Nowa Muzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *