Partycja Markowska i jej nowy singiel “Pod wiatr”!

Po singlu „Niepoprawna” – letnim, dynamicznym przeboju Patrycji Markowskiej teraz artystka wypuszcza w świat nieco bardziej refleksyjny, jesienny utwór pt. „Pod wiatr”. Rockowa i pełna tęsknoty ballada, w której Patrycja eksploruje tym samym swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni.

“Chce mówić o tym co ważne. Pandemia odciska na nas swoje piętno, zmienia nas i pewnie długo będzie w nas rezonować. Ma jednak swoje dobre oblicze – sprawiła, że znowu skupiliśmy się nie na błahostkach, ale na tym co nas jako ludzi definiuje. Na relacjach. Na bliskich. To znajdziecie w piosence „Pod wiatr” – mówi o piosence  Patrycja Markowska

Poruszającemu tekstowi towarzyszą ciekawe muzyczne brzmienia. 
„Pod wiatr” nagrane z żywym instrumentarium wydaje nam się mieć potencjał do ponadczasowości. To jest to, co kochamy w muzyce. Nastrojowy utwór, pięknie zagrany
z poruszającym odbiorców tekstem, nawiązuje do charakteru rockowych ballad Edyty Bartosiewicz, czy pierwszych utworów Sheryl Crow. 
 
Do współpracy nad singlem Patrycja Markowska zaprosiła producenta Macieja Wasio, który jest również współautorem muzyki.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *