COUSIN BETTY wydaje oficjalny teledysk do nowego singla „ Drone ”

Cousin Betty jest pomysłem Damiena Stofki, gitarzysty i autora tekstów, który przez ostatnie 15 lat tworzył riffy i piosenki dla Molten Universe, Death Mattel, LITTER i wielu innych projektów.

„Drone” , który jest teraz wydany przez Golden Robot Records, to debiutancki singiel z nadchodzącej EP Left. Drone to mięsista płyta zniekształconego, psychodelicznego, inspirowanego indie rocka pustyni.

„Damien zagrał mi riff, nad którym pracował; był natychmiast zaraźliwy, ale nie byłem w nastroju. Byłem zdenerwowany, że jakiś„ przyjaciel ”z Facebooka po prostu zwrócił pewne rzeczy – oczywiste bzdury, o których słyszeli w media i pozornie dosłownie. Kiedy przewijałem ich stronę, zdałem sobie sprawę, że ich polityka, fałszywe ideały i filozofia życia wydają się być po prostu zilustrowane złymi memami, niektóre w bezpośredniej sprzeczności z poprzednim.

O COUSIN BETTY
Damien Stofka (gitarzysta / autor tekstów), przez ostatnie 15 lat tworzył riffy i piosenki dla Molten Universe, Death Mattel , LITTER i wielu innych projektów. Mniej zainteresowany standardowym składem i logistyką wymaganą do bycia w działającym zespole, a także zainspirowany Desert Sessions , spędzał swój czas na kompilowaniu albumów z materiałami, z którymi współpracował z artystami i wykonawcami, których lubił.

Z tych sesji utworzyły się mikro-zespoły, które zaprezentowałyby te piosenki na żywo; koncertował z takimi zespołami jak The Psychotic Turnbuckles, Doc Neeson i The Lime Spiders – nagrywając także z ich sekcją rytmiczną. Podczas gdy w nagraniach wystąpiło kilku muzyków, podstawowy skład koncertowy obejmował Frontman Matt Downey (Death Mattel) oraz sekcje rytmiczne, w skład których wchodzili Pat Walker (Ohms, Methusela), Tony Bambach (Lime Spiders, Aberration), Ged & Tom Corben (Lime Spiders) i Chris Drane (Cash Savage, Cherrywood). Składy i pokazy były różne dla każdej trasy koncertowej, obejmując DJ, wizualizacje i tematyczne zestawy sceniczne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!