IX Memoriał JONA LORDA – zmiana miejsca koncertu!

Odbywający się 22 października tego roku Memoriał JONA LORDA zmienia miejscówkę. Po wprowadzeniu w Warszawie czerwonej strefy i idących za tym obostrzeń organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o utrzymaniu terminu koncertu, nie było to jednak możliwe w klubie Remont.

-Zdajemy sobie sprawę, że niemal wszystkie wydarzenia kulturalne zostają obecnie przesunięte  albo odwołane, ale chcemy zachować choć pozory normalności w tej trudnej rzeczywistości. Wierzymy, że warto ten koncert utrzymać dla tych, którzy tęsknią za muzyką na żywo. Tym bardziej, że tegoroczny program jest jak zwykle bardzo ciekawy. Jubileuszowo zagramy w całości album „In rock” oraz kilkanaście bardziej i mniej znanych utworów Deep Purple, a całość uświetnią znakomici goście, m.in. Krzysiek Sokołowski (Nocny Kochanek) i Kev Fox z duetu Smolik/Kev Fox – mówi Łukasz Jakubowicz, dyrektor artystyczny Memoriału Jona Lorda.

To niepowtarzalna okazja dla fanów Głębokiej Purpury, bowiem znaczną część czwartkowego koncertu stanowić będą utwory nie grane przez Deep Purple na koncertach od lat.

W związku z problemami organizacyjnymi koncert został przeniesiony do klubu VooDoo (Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa). Odbędzie się z zachowaniem obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Aktualne informacje o koncercie oraz bilety: https://www.facebook.com/events/530069334605687

22.10.2020

klub VOODOO

Wejście od 19:00

Start koncertu: 20:00

Bilety: 35 zł w przedprzedaży/45 w dniu koncertu

IX Memoriał Jona Lorda - Tribute to Deep Purple & more - VooDoo Club

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!