Five Finger Death Punch wydało teledysk do singla „Living the Dream”

Five Finger Death Punch wydało teledysk do singla „Living the Dream”, który jest pełen politycznej symboliki. Jeden z aspektów teledysku wydaje się być nastawiony na antymaskowanie, chociaż intencje zespołu są niejasne.

W filmie cywile noszący maski otrzymują guzik z napisem „Zgodny” z sierpem i młotem (od dawna komunistyczny symbol). Złowroga przywódczyni, która rozdaje maski, nie musi ich nosić, ponieważ na jej przycisku widnieje napis „Zwolniony”. Są też zombie gromadzące papier toaletowy i przypominające Pulp Fiction skręty, które na łańcuchu prowadzi lider „Exempt”. Na filmie widać amerykańską flagę, w której gwiazdy zastąpiono także sierpem i młotem.

Piosenka „Living the Dream” pochodzi z najnowszego albumu FFDP, F8, który ukazał się w lutym tego roku. Na początku tego tygodnia Five Finger Death Punch oficjalnie rozstał się z wieloletnim gitarzystą Jasonem Hookiem, którego zastąpił brytyjski gitarzysta Andy James. Hook musiał wcześniej opuścić lutową trasę koncertową zespołu z powodu komplikacji po niedawnej operacji woreczka żółciowego, a teraz zdecydował się na stałe odejście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *