“Na dzień dobry” – premiera debiutanckiej płyty Kamila Kołodziejczyka!

„Na dzień dobry” to solowy debiut Kamila Kołodziejczyka. Artysta dał się poznać szerszej publiczności, występując w 2014 roku w telewizyjnym programie „X Factor”. Po kilku latach powraca z nowym materiałem, który powstał we współpracy ze znanymi muzykami m.in. Mietkiem Jureckim z Budki Suflera oraz Robertem
Chojnackim, byłym muzykiem De Mono!

Debiutancki album to upragnione dzieło Kamila, na którym zawarł wszystkie swoje muzyczne inspiracje. „Na dzień dobry” składa się z 11 kompozycji, w których każdy może odnaleźć coś dla siebie. Pomimo swojej różnorodności gatunkowej płyta utrzymuje spójną całość. Znajdują się na niej zarówno utwory rockowe, popowe, jak również jazzowe. Singlami promującymi wydawnictwo są „Na dzień dobry”, „Kredka do serca”, “Wiem czego chcę” i “Nigdy obok”, do którego klip można zobaczyć w serwisie youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=A455Bs1hfvo&feature=youtu.be

Autorami tekstów są Michał Zabłocki oraz Staszek Głowacz, natomiast za kompozycje poza Kamilem odpowiadają wspomniani wcześniej Mietek Jurecki i Robert Chojnacki. Wśród piosenek jest również utwór ludowy „Ej, Gronicku, Gronicku” w nowej aranżacji, będący hołdem dla Pawła Burdyla, miłośnika gór oraz
bliskiego przyjaciela Kamila Kołodziejczyka, który zginął w trakcie wspinaczki w Tatrach. Album powstał w DMP Studio w Wieliczce pod okiem kompozytora, aranżera i producenta Adama Drzewieckiego.
Premiera płyty odbędzie się w czwartek, 15 października. Album będzie dostępny w salonach empik oraz w internecie. Już teraz można go zamówić na stronie internetowej wytwórni BNB Records.


Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/kamilkolodziejczykofficial.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!