Frontman Alter Bridge, Myles Kennedy, nagrał przebój Iron Maiden „The Trooper”

Myles Kennedy wykonał akustyczną wersję utworu „The Trooper” Iron Maiden na falach radia SiriusXM.

Odkąd zespół ogłosił odwołanie całego swojego harmonogramu tras koncertowych w 2020 roku, Alter Bridge poświęcił trochę czasu na zrobienie tego, z czego jest znany najlepiej – tworzenie. Zespół, który nigdy nie był zespołem, który nie zabiera dużo wolnego czasu, przejrzał nagrania na żywo z koncertów w styczniu / lutym 2020 roku, aby wybrać kilka ulubionych piosenek z najnowszego albumu Walk The Sky. To sprawiło, że członkowie zespołu Myles Kennedy, Mark Tremonti, Brian Marshall i Scott Phillips zaczęli dzielić się pomysłami na nową piosenkę studyjną.

Te wspólne pomysły zaowocowałyby nową, oryginalną piosenką zatytułowaną „Last Rites” – utwór napisany, nagrany i ukończony w całości podczas blokady COVID-19. Ostateczna wersja „Last Rites”, wraz z wersjami koncertów „Wouldn’t You Rather”, „Pay No Mind”, „Native Son”, „Godspeed”, „In The Deep” i „Dying Light” z nowej EP-ki Walk The Sky 2.0, zawierającej 7 utworów.

Nowa EP-ka Walk The Sky 2.0 jest dostępna w przedsprzedaży w różnych konfiguracjach pakietowych i ma zostać wydana 6 listopada. Obejmuje to Jewelcase CD (dostępny na całym świecie), Jewelcase CD + t-shirt (tylko Napalm Records na całym świecie z wyjątkiem Ameryki Północnej ), kremowy Vinyl Gatefold LP (dostępny na całym świecie) oraz limitowana edycja Inkspot Yellow / Black Marbled Vinyl Gatefold LP (tylko Napalm Records Mailorder).

Album będzie również dostępny w pakiecie cyfrowym z oryginalnymi Walk The Sky i Walk The Sky 2.0 EP razem, a także w limitowanej edycji 2-CD Earbook z dołączonymi obiema wersjami (tylko Napalm Records Mailorder). Wszystkie wersje Walk The Sky 2.0 można zamówić tutaj.

Lista utworów Walk The Sky 2.0:

“Last Rites”
“Wouldn’t You Rather” (Live)
“Pay No Mind” (Live)
“Native Son” (Live)
“Godspeed” (Live)
“In The Deep” (Live)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *