Ptakova zapowiada premierę debiutanckiej płyty!

Suma wszystkich dźwięków” ukaże się 6 listopada!

Kto powiedział, że na wydanie pierwszej płyty tuż przed trzydziestką może być za późno? Ptakova swoim debiutanckim albumem obala ten mit i udowadnia, że wiek nie gra tu roli, to kwestia artystycznej dojrzałości, której Ptakovej nie brakuje. Najważniejsze są emocje zawarte w muzyce i sposób zaprezentowania ich światu. Ptakova odkryła na to swój własny przepis – jest w 100% sobą i opowiada swoje własne historie.
 
 
Na płytę „Suma wszystkich dźwięków” składa się trzynaście takich historii. Każdy z utworów to zapis osobistych emocji, myśli i przeżyć. „To mój pamiętnik, moje emocje, głowa i serce. To suma ostatnich lat przyodziana w wielobarwne słowa oraz dźwięki. To lekcja i niezwykła przygoda, którą przeżyłam i przeżywać będę za każdym razem, gdy odsłuchacie zawartych na tej płycie historii. – mówi Ptakova.
 

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic znany ze współpracy z takimi artystami jak Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys. Szybko okazało się, że nadawanie na tych samych muzycznych falach musi zakończyć się powodzeniem. Słychać to już od pierwszych dźwięków na płycie. Teksty Ptakova stworzyła pod czujnym okiem Jacka Szymkiewicza czyli Budynia z Pogodno, którego umiejętności nie raz posłużyły jako dobry drogowskaz do trafnej transkrypcji rzeczywistości. Utwór „Bez nas”  gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. Poza „Bez nas” na płycie znajdą się również single „Corazon” oraz „Kastaniety”.

Tracklista:
 1. Filozoficzny kamień
 2. Wiór
 3. A gdybym
 4. Telebimy kłamstw
 5. Suma
 6. Labirynty
 7. Corazón
 8. Za dużo słów
 9. Siksa i dama
 10. Panna Cotta
 11. Kastaniety
 12. Wiosenny deszcz
 13. Bez nas (prod. Kuba Karaś)
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/291195/631dfffa6f1dafa17c24f34f6f3a10b5.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *