Voda – Premiera albumu Parallaxis – 4.listopada 2020

4. listopada 2020 roku ukazuje się trzeci album polskiego trio Voda zatytułowany Parallaxis. Jest to zapis koncertu, który odbył się online w krakowskim Dworku Białoprądnickim w czerwcu tego roku. Podwójne wydawnictwo składające się z CD oraz DVD określane jako ,,ostatnie DVD na świecie” zawierać będzie 13. (na DVD jest również nagranie bonusowe) kompozycji Radka Kopcia i zespołu w rozimprowizowanych niepowtarzalnych wersjach.
Tu zaskoczeniem jest część utworów zaaranżowana na fortepian i kontrabas, ale Voda powoli nas przyzwyczaja do swoich nieustannych poszukiwań i  eklektyzmu.
 
Voda to polski zespół pod kierownictwem gitarzysty, a w zasadzie multiinstrumentalisty Radka Kopcia, który od cenionego debiutu płytowego ONERARE (2015) zdążył nagrać również dobrze przyjętą AMPHIBIĘ (2019), zdobyć, na ostatnim jak dotąd Wielkim Ogniu im. Miry Kubasińskiej, nagrodę dla najlepszego gitarzysty i wokalisty, wystąpić jako pierwszy w historii polski zespół na Cambridge Rock Festival, a przede wszystkim w obecnym roku pełnym niespodzianek odbyć szereg udanych tras koncertowych i zrealizować długo wyczekiwany i sugerowany przez fanów krążek koncertowy.
Parallaxis Premiera 4.11.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!