Verø premiera singla “Łakocie”

28 października miał premierę singiel “Łakocie”, artystki Verø.
“Łakocie” jest kolejnym utworem Verø. To elektroniczno-synthowa mieszanka dźwięków, dużo bardziej rytmiczna, niż poprzednie kompozycje. Nastrój przypomina nieco brzmienia elektroniczne z lat 2002-2006. Tekst opowiada o poziomie cukru we krwi, łakomstwie i czym się ono kończy. Piosenkę można interpretować na różne sposoby, ale już ta kwestia pozostawiona jest dla odbiorcy. W całości został stworzony, skomponowany i wyprodukowany przez wokalistkę i założycielkę projektu. Klip do piosenki przedstawia różowe i słodkie wizualizacje mieszanek farb i brokatu.

Verø związane było wcześniej z My Name Is New z wytwórni Kayax utworem “Czas”. Polskie teksty, powiew świeżości i dziewczęcy wokal – to trzy określenia, które definiują najlepiej tę twórczość.  
Niegdyś muzyka Verø spotykała się z dobrym odbiorem w Holandii i RPA, dzięki współpracy z talentcast.nl. Dziś założycielka projektu zajmuje się produkcją, komponowaniem, pisaniem tekstów, śpiewem i całokształtem wizerunku artystycznego. Współpracuje na stałe z MA77E, który bierze czynny udział przy aranżacji, stanowi pomoc w produkcji i kompozycji oraz nieodzowny filar duetu, a w składzie projektu jest od samego początku. Obecnie na stałe związani z Agorą Digital Music.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!