Wilczełyko – trzecia pieśń (zapowiedź)

Na cmentarzu mieszkać będę – to tytuł trzeciej pieśni, która kończy żałobny tryptyk projektu. 

 
Trzecia pieśń jest domknięciem całości, której realizacja rozpoczęła się jeszcze w 2019 roku. Ostatni utwór pełni rolę podsumowania i pożegnania data premiery to noc z 31.10 na 1.11.2020.
 

Twórcy zapowiadają, że nie jest to jednak zakończenie działalności. W nadchodzącym roku możemy spodziewać się kolejnych utworów.

Dwie opublikowane części tryptyku żałobnego znajdziecie tutaj:

W projekcie „Wilczełyko” udział biorą:

Błażej Grygiel – pomysłodawca, producent muzyczny i autor aranżacji. Na scenie alternatywnej obecny od dwudziestu lat, w zespołach takich jak Exlibris, Joy Machine i Hellectricity. Obecnie w szeregach Crystal Viper regularnie koncertuje na terenie całej Europy.

Anna Osmakowicz – wokalistka i trenerka wokalna, która oprócz nieskończonych pokładów entuzjazmu i ciepła wniosła do projektu ponad 30 lat doświadczenia na scenach Polski, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Rosji, Azerbejdżanu, Japonii, Chin, Grecji, Węgier, Brazylii i Izraela.

Marta Różańska – śpiewa utwory popowe i ludowe, gra na gitarze. Uczestniczy w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Kuba Lachowski – zafascynowany ludową muzyką Polski i Rosji. Jego talent doceniono między innymi na scenach Warszawy, Sankt Petersburga, Kaliningradu i Moskwy. W 2020 roku opublikował solowy utwór „Bez cienia Twojej szansy”.

Oprawę graficzną przygotowuje Iwona „Evil Yvonne” Koźlarzewska, artystka tatuażu znana w całej Europie z wyjątkowego łączenia stylu neotradycyjnego z wpływami estetyki słowiańskiej.
 
Patronami projektu są:
Strefa Music Art – https://strefamusicart.pl/
Kvlt.pl – https://kvlt.pl/
LekcjaReligii.pl – https://lekcjareligii.pl/
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!