Meduza i Dermot Kennedy we wspólnym singlu „Paradise”

Włoskie trio Meduza, autorzy hitów „Lose Control” i „Piece of Your Heart” (ponad 2,5 miliarda streamów łącznie na całym świecie!) połączyło siły z okupującym listy przebojów irlandzkim gwiazdorem Dermotem Kennedym. Efektem ich współpracy jest singiel „Paradise”.

„Paradise” to radosna, podnosząca na duchu piosenka, która w pełni podkreśla producenckie talenty tria – Meduza jak mało kto potrafi łączyć radiowe przeboje z elementami głęboko zakorzenionymi w muzyce house. Całości dopełnia niepowtarzalny, mocny wokal Kennedy’ego. To połączenie sprawia, że „Paradise” jest singlem skazanym na sukces.
 

„Paradise” to drugi singiel Meduzy w nowej dekadzie, następca „Born To Love” nagranego w duecie z SHELLS – kawałek doczekał się już 32 mln streamów w Spotify. Natomiast ostatnim dotychczasowym singlem Dermota Kennedy’ego jest utwór „Giants”, obecnie #2 miejsce na listach przebojów w ojczyźnie wokalisty oraz top 10 list analogicznego zestawienia w Wielkiej Brytanii.
 
Trio Meduza zyskało rozgłos za sprawą singla „Piece of Your Heart” ft. Goodboys. Utwór ma już ponad miliard streamów na całym świecie, zapewnił także artystom nominację do Grammy. Singiel zdobył mnóstwo diamentowych, multi-platynowych oraz złotych odznaczeń, a w samej Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 1,2 mln egzemplarzy singla. Kawałek dotarł na szczyt US Dance Charts oraz #2 UK Singles Charts. Kolejny singiel, „Lose Control”, nagrany we współpracy z Becky Hill i Goodboys, dotarł do #11 UK Singles Charts i zdobył ponad miliard streamów.
 
Pochodzący z Dublina i nominowany do Brit Dermot Kennedy swój pierwszy sukces odnotował w 2018 roku za sprawą singla „Power Over Me” – utwór ma ponad 200 mln streamów w Spotify oraz odznaczenia platynowe i złote na całym świecie. W 2019 ukazał się debiutancki album wokalisty „Without Fear”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów i krytyków. Był numerem jeden na listach sprzedaży zarówno w Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii. Na łamach „The Guardian” można było przeczytać, że „artysta wyśpiewuje swoje wnętrze z niezwykle mocnym efektem”. Łączna liczba streamów katalogu Kennedy’ego przekracza 1,5 miliarda. Dla Dermota to pierwsza współpraca z tytanami muzyki dance.
 
„Paradise” jest idealnym antidotum dla świata poszukującego pocieszenia w jakże trudnych czasach.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/291878/dbf5ae85c86a69fa0673ac21baa84335.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *