Teledysk do „(You’re the) Devil in Disguise” Elvisa Presleya

To pierwszy w historii oficjalny klip do tego utworu

Legacy Recordings, dział katalogu Sony Music Entertainment prezentuje pierwszy oficjalny teledysk do utworu Elvisa Presleya „(You’re the) Devil in Disguise”. Wydany jako singiel w 1963 roku utwór wciąż zdobywa nowych fanów, szczególnie w czasie Halloween. Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku, który stworzył ilustrator, animator i reżyser, Jimmy Simpson.
 

Utwór „(You’re the) Devil in Disguise” napisany został przez Billa Gianta, Berniego Bauma i Florence Kaye. Na gitarach zagrali: Grady Martin, Scotty Moore i Harold Bradley, na perkusji Buddy Harman, Bob Moore na basie, Floyd Cramer na fortepianie oraz Boots Randolph na saksofonie i shakerach, Wokalnie wsparli Elvisa The Jordanaires i Millie Kirkham.
 
„(You’re the) Devil in Disguise” zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście singli oraz spędził 11 tygodni na liście Billboard Hot 100, gdzie osiągnął 3 miejsce.
 
Teledysk „(You’re The) Devil In Disguise” to część idealnej na Halloween zabawy, która na Instagramie i Facebooku pozwala użytkownikowi zamienić się poprzez potrząśnięcie głową w anioła, diabła lub Elvisa.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/291810/f92b177627c36b76cf270cd6e1038501.jpg
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *