Powrót kultowego Crowded House z gościem-niespodzianką

Pierwszy premierowy utwór od ponad dekady oraz gość-niespodzianka w przezabawnym klipie – kultowa grupa Crowded House powraca z singlem „Whatever You Want”.

W klipie do singla „Whatever You Want” pojawia się charyzmatyczny Mac DeMarco, dla którego jest to debiut w aktorskiej roli.
 

Grupa Crowded House wraz z premierą utworu ogłosiła trasę koncertową w Nowej Zelandii w marcu 2021 pod szyldem „To the Island”. W składzie koncertowym, jak i w składzie nagrywającym premierowy kawałek, znaleźli się członkowie-założyciele zespołu – Neil Finn i Nick Seymour. Ponadto szeregi Crowded House zasilają producent i klawiszowiec Mitchell Froom, gitarzysta i wokalista Liam Finn oraz perkusista Elroy Finn. Jak mówi Neil Finn:

Jesteśmy podekscytowani i pełni energii w związku z ogłoszeniem naszej trasy koncertowej w Nowej Zelandii w marcu 2021. Te koncerty będą radosną okazją dla nas wszystkich, by zaprezentować piosenki z przeszłości, które wciąż zyskują nowych fanów, jak i ujawnić nieco premierowego materiału dla naszej rodzimej publiczności. To niesamowity zaszczyt.

Neil Finn, Crowded House

Trasa koncertowa rozpocznie się 4 marca 2021 w Hamilton, a zakończy 20 marca w New Plymouth.
W Nowej Zelandii nie ma obecnie żadnych restrykcji dotyczących publicznych zgromadzeń, jak również nie wymaga się dystansu społecznego oraz noszenia maseczek.
 
Po pełnej sukcesów trasie Neila Finna z Fleetwood Mac, Neil i Nick Seymour nabrali energii oraz inspiracji do rozpoczęcia nowego rozdziału w historii Crowded House. Z ich muzyką dorosły nowe pokolenia, które teraz będą miały okazję do wysłuchania kultowych hitów z 35-letniego dorobku grupy na żywo.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *